Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
25 November 2007
Pisikene paeltikand

Kui paeltikandi teema Isetegijasse jõudis, jättis see mind suhtkoht külmaks. No tore küll, aga parem ei hakka proovima, jään ikka oma varraste ja heegelnõela juurde.
Kui ma nädalapäevad tagasi Susa blogis aga tema valgeid kotikesi nägin, oli selge, et see kunst tuleb ka minul ära õppida. Väga ilus töö Susa!

Lippasin poodi, realiseerisin raamatupoe kinkekaardi ja sain paeltikandite piibli (nigu meie kodus neid piibleid veel vähe oleks ... pakun, et umbes 25 tk tuleb ära sh Egoisti piibel ). Täna külastasin Abakahani ja haarasin mõned paelad kaasa, homme plaanin minna sinna õismäele, urka (vabandust) nime ei mäleta, seal järveotsa tee ääres, kus igasugu paelte uputus ehk leian veel midagi.

Aga siin on minu esimesed katsetused. Mis muud, kui ikka käpikud, sedapuhku lastele ja kummiga, et need käeotsast ära ei kukuks.
chenet posted @ 20:36 - Link - kommentaarid (8)
23 November 2007
Mummumütsid vallutavad maailma!

Mina olen küll kindel, et selle talve hitt on Krentu mummumüts :-)

Selleks on rida põhjuseid:
1. Ta näeb võrratu välja!
2. On moodne ja trendikas!
3. Sobib suurtel ja väikestele!
4. Lihtne ja kiire kududa!

Mina sain oma esimese eile õhtul valmis ja uus on juba varrastel...

Plaanin selle viia meie laste lasteaia laadale, eks näis, kas läheb kaubaks või mitte.

chenet posted @ 14:20 - Link - kommentaarid (11)
21 November 2007


Mina kuulun nende inimeste hulka, kes usuvad mõttejõudu ja positiivsete mõtete positiivsesse mõjusse ka distantsilt. Ja just seepärast palun ma teid kõiki, kelle südant on soojendanud Pisihaldja blogiread või kelle kodu kaunistavad mõned tema fantastilised tööd. Palun, et saadaksite oma mõtetes kõik kõige paremad soovid tema poole teele.
Täna ja lähipäevil on vaja talle jõudu ja jaksu!

Kallis Pisihaldjas, ole tubli ja tugev, me kõik hoiame Sind!
chenet posted @ 13:59 - Link - kommentaarid (30)
19 November 2007
Mütsijuttu ja mänguasjajuttu

Minu poolt siis ka veidi mütsijuttu, mida Krentu juba alustas. Kuna ma vahepeal Euroopa pealinnu külastasin (Kopenhaagen, Amsterdam ja Brüssel), siis olin eemal blogimisest, käsitööst ja Isetegijast.

Aga jah oli meil siis Krentuga väike mütsivahetuse projekt, mina Maibritile ja tema Anettele. Tundub, et mõlemad lapsed said endale mõnnad mütsid. Minu piiga näeb nüüd siis välja selline. Hea lumehangede vahelt oma mummukest otsidaKrentu enda müts oli ka väga vahva, mul on juba mõned armsad inimesed välja valitud, kes jõuluvanakotist omale just sellised lahedad peakatted saavad.

Siis on mul veel näitamata pilt mänguasjavahetuse projektist. Kahjuks ma enda tehtud tööst pilti teha ei jõudnud, aga ise saime vahvate tegelaste omanikeks, üks nukk ja karvane mõmmi, kes kohe esimesel uinakul kaissu võeti ja nii on.
Ja ma loodan, et nüüd läheb õigesti, Sirtsuk, suur aitäh selle fantastilise paki eest! Need mänguasjad on meie pere lemmikud.
chenet posted @ 15:25 - Link - kommentaarid (8)
12 November 2007
Elevantsud

Lisaks tiibadega ükssarvedele on mul mingi elevandikiiks. Tõenäoliselt sai see alguse juba väga ammu, kui minu vanaema mulle jõuludeks sinise elevandi kinkis ja see on mind saatnud pea kogu elu. Eelmisel aastal kohtasin Taaskasutuskeskuses tema venda, täiesti tuttuus, kohtumine oli kummaline. Lähed sellisesse vanade asjade kohta ja sellelt riiulilt vaatab vastu sinu oma vantsu, nagu on ja nagu ei ole kaa. Ära ma ta sealt tõin ja kinkisin oma emale

Vot, aga praegu ma tunnen jälle, et ma tahaks üht vantsu oma lastele saada, parem oleks vist kaks, sest muidu peab pisem piiga jälle ootama, kuni vanem ja suurem õde mängib.

Jagan oma ideede leide ka, sest nad on ju niiiii nunnud.

Üks lahedamaid: Ysolda Elijah

Tuleb välja, et mõnedele on vantsu tegemine lausa Novembrikuu projekt: Aksessuaaridega elevandid

Krentu saadetud triibulise vantsu õpetus

Poiss ja plika

A kui päris aus olla. Selliste asjade puhul ei taha alati päris aus olla, aga mul on neid elevante siin kodus küll päris mitu juba. Mõni vaatleb meid kaminasimsilt, mõni hoiab kummutil sõrmuseid, palju on laste mänguasjariiulil ja mõni ehtekarbis pärli kujul. Õrnem kollektsioon, mis enne laste sündi riiulit kaunistas, on hetkel ajalehenutsakutesse mähitud ja kõrgemal kappi ära pandud.
Nüüd sain siis mina ka lõpuks oma kiiksu blogisse kirja Pisihaldjas pole ma midagi nii hull, et ühtki kiiksu ei leia
chenet posted @ 21:46 - Link - kommentaarid (3)
151244 Kurvitsauurijaid