Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
29 Juuni 2008
Pisikene vihmase ilma tegelane

Pisihaldja väikeste loomakeste kogu ajas ka minu näpud sügelema. Olen hetkel oma vanematel külas ja kuna vihmane ilm ei lase õuesolekut nautida, siis tegin pisema piiga uinaku ajal ühe tüübi.

Väiksem nimetab seda lambaks... suurem notsuks. Mõnus, kui fantaasiamaalim on piiritu.
Mulle endale meenutab ta kedagi mappeti show tegelast.

Tegelikult tahtsin ma tigu heegledada, käisin hommikul metsas kolamas ja kohtasin tõelist suurte viinamäetigude kolooniat. Põnev, tundub, et see aasta saab neid palju olema. Ma ei tea palju tigude hingeelust, akvaariumi omade elutsüklit olen lähemalt näinud, aga sellised helevalgeid tigude munasid nägin esimest korda, väikesed "krokodillid" olid sealt juba lahkunud, suured teod ise on end kaelani st siis kuni karbi servani maa alla kaevanud.

Aga kui kellelegi peaks tekkima soovi tigu heegeldada, siis üks lihtne muster selle jaoks SIIT.

Minu tegelinski on siis selline:

chenet posted @ 13:21 - Link - kommentaarid (2)
26 Juuni 2008
Mängu teatepulk on juba mitut rada pidi minuni jõudnud. Püüan siis ka oma osa anda.

Mäng
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid 10 aastat tagasi?

1998 noor ja ilus :-) nüüd olen ikka endiselt noor ja ilus.
10 a tagasi olin ma nii umbes 21 aastane, teadagi siis enda arvates alles elu algab. Tegin tööd, aga seda pigem seepärast, et kõik "täiskasvanud" käivad ju tööl, tegelik elu toimus ikka vabal ajal elik sai elatud tormilist isiklikku elu. Miskipärast täpsemalt ei kommentaariks...

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?

* lastega mängida * 5
* veidikene kööki koristada, oi ma armastan koristamist, TÕSISELT
* kasvuhoonest tomatitaimed korralikult toestada
* natukene Tuunikala tööd teha, nagu mu suurem plika ütleb
* naeratada ja elust rõõmu tunda

3. Lemmiksnäkid?

Kuna söömine pole teab mis minu lemmiktegevus, siis on ka näkse ritta raske seada. Aga praegusel hetkel ei ütle ma ära värskest soolakurgist, sellisest päris värskest.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?

Ehh ma ju olengi miljonär
Aga ma võtaksin siis oma suure purjeka, pakiks pere peale ja läheks veidi mõnele soojale maale hulkuma. Mis veel, oi see nimekiri on pikk ja kõik see saab minu elus teoks :-)

5. Kohad, kus oled elanud?
Teiste kirjeldusi lugedes olen ma küll väga paikne inimene, olen elanud vaid Tallinnas Nõmme, siin küll nüüd juba kolmas elukoht, aga ikkagi Nõmme.

Ma vist olen küll üks viimaseid, kes selles mängus osaleb, ei oska teatepulka enam kellelegi edasi anda.
chenet posted @ 11:58 - Link - kommentaarid (1)
15 Juuni 2008
Käsitööst ja isetegijatest

Ma olen nüüd siis käsitööst väga kaua eemal olnud. Endale tundub, et umbes aasta vähemalt, tegelikult pole olukord nii hull, blogist võib ju lugeda, et alles aprilli alguses ühed käpikud valmisid.

Aga isetegemise lainel olen küll olnud. Eelmise aasta mais täitus meie pere üks väga suur unistus, nimelt ostsime me endale maja, ühe vana mõnusa maja Nõmme mändide alla, terve aasta on käinud üks trall ja tagaajamine.
Tralli all pean silmas kõike, mis kodu kujundamise ja sisustamisega kaasneb. Tagaajamise all aga seda, mis on vajalik, et töömehed oma tööd õigesti ja õigeaegselt ära teeksid.

Igatahes on seis nüüd siis selline, et u 3 nädalat tagasi me sisse kolisime ja siin me nüüd elame. Kõik pole kaugeltki veel valmis, aga oma majas olemine on üks ütlemata ülev tunne. Isetegemist, sättimist, uute lahenduste leidmist ja kõike muud põnevat on ees veel küllaga. Panen siia ka märgi maha, et kõik eluruumid on ikkagi valmis, isegi liistud on pandud, aga kardinad ja valgustid on veel puudu. Samuti pole me oma eelmisest elamisest veel kõiki asju välja kolinud, sest jah nüüd jõuab minu jutt järgmise isetegemise juurde, kuna ma olen alustan eraettevõtja rasket rada ja minu firma TUUNIKALA tegeleb korterite ja majade müügieelse sisekujundusega, siis ei saa ma kõiki asju enne vanast kohast välja kolida, kui tehing toimunud ning korter müüdud, kui keegi tunneb huvi, siis lähem info siin..
See eelmine elamine oli ka üks ütlemata mõnus koht, ikka jälle Nõmme mändide all, suurte prantsuse rõdudega, see on muutnud mu valgusvajaduse äärmiselt suureks.

Aga nüüd isetegijate juurde. Tuleb jälle tunnistada, et see on üks fantastilisemalt fantastilisem seltskond. Minul oli täna selline auväärne võimalus, et kuna ma oma pisikeste tervise pärast, Harjukate kokkutulekul viibida ei saanud, siis helistas mulle Pisihaldjas isiklikult (seda on muidugi varem ka juhtunud ;-)
Igatahes sain ma emotsiooni kuulda otse allikast. See oli tõesti armas!
Minu panus sellesse tekki polnud küll teab mis suur, Susa aitas mind veidi ja ma sain oma tegemiste kõrvalt valmis kahe sinise lapiga. Aga jah, iga kord, kui ma töö kätte võtsin, mõtlesin ma Pisihaldja peale ja itsitasin selle üle, milline saab tema reaktsioon päriselus olema. Ahh armsastele inimestele on nii armas üllatusi teha.
Suur aitäh Sibulaplixile selle ilusa mõtte eest ja kõigile, kes teki valmimisele usinasti kaasa aitasid.

Täna ma enam vastu ei pidanud. Mees ehitab terassi ja ma rohkem ei suutnud, otsisin vardad ja lõnga ja valisin oma Ravelry järjekorrast ühe meelepärasema. Nüüd ma siis teen, varsti näitan pilti kaKaunist suve kõigile!
chenet posted @ 15:03 - Link - kommentaarid (5)
151244 Kurvitsauurijaid