Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
25 Juuli 2006
Kannatamatu inimene peab vahepeal tegema midagi sellist, mis ruttu ruttu valmis saab. Siis on viitsimist ka pikemaid projekte lõpetada. Seepärast nikerdasin siin kahe päevaga valmis ühe aksessuaari, teisiti ei oska seda nimetada. Kantakse seda siis teiste riiete peal mitte eraldi või noh võib ju ka eraldi, aga pole minu stiil.
Romantiline aksessuaar
Idee pärit 2000 aasta Verena suvenumbrist. Seal on enamik selliseid valgeid kampsikuid ja mantleid jms, mis just sellel suvel moes.
Pildil pole see küll veel väga hästi esitletud, hakkasin sinna juurde ka seelikut õmblema, aga see on veel pooleli, praegu kuivab ja siis on vaja veel veidi viimistleda, kui valmis, siis näeb seda kah. Ja kõik see vaev on tegelikult eesmärgistatud, sest nädalavahetusel peaks üks mõnus aiapidu toimuma ja loodan, et ilm lubab mul sel päeval valgesse riietuda.
chenet posted @ 13:22 - Link - kommentaarid (4)
17 Juuli 2006
Nüüd siis taas olen mina blogimaailma ka tagasi jõudnud. 8. juuli varahommikul juhtus see, mis juhtuma pidi, sündis meie teine tütar Kõik läks kenasti ja järgmisel päeval tulime koju. Nüüd harjume uue eluga.

Suur õde väikest lükkamas

Aga ega siis käsitöögi unarusse saa jääda. Vahepeal suutis suurem laps oma mütsi vankrist välja poetada ja vajas kiiresti uut. Emme näpud tööle ja õhtaks oligi uus müts valmis, tegemise käigus oli vahepeal väike juudimüts olemas, aga lõpptulemusega võis rahule jääda.

Juudimüts

Annu suvemüts

Lisaks on praegu veel pooleli ka üks musta värvi pitsiline topp, aga vaba aega on kuidagi väga vähe järgi jäänud ja seetõttu vist niipea oma tulemusi näidata ei saa. Lisaks on järjekorras ka veel ühe motiivipontso tegemine, mille ema endale tellis.

Nautige aga seda kuuma Eestimaa suve, kui ta läinud on, küll siis igatsema hakkame. Kuigi vahepeal kleebu ja vastik umbne olla on.
chenet posted @ 17:33 - Link - kommentaarid (27)
06 Juuli 2006
Mina olen siin mitu õhtut lasnud näppudel ruttu käia, et laupäevaks ämmale pesulõksukott valmistada ja valmis ta saigi. Loodan, et kingi saajale meeldib ka. Eeskujuks võtsin siin foorumis läbi käinud lõksukoti pildi ja riidepuu ümber sätitud pits on Susa soovitusel tehtud. Tänud talle veelkord!

Pesulõksukott

Aga muidu veeren endiselt ringi, ootan, et lapsuke juba märku annaks, et tahab välja tulla. Tegelik tähtaeg on 13. juuli, eks paistab, mis kuupäeva kasuks ta otsustab. Seni pean veel välja mõtlema, et millist näputööd endaga haiglasse kaasa võtta. Paar rida vast ikka jõuaks seal tehaÜkspäev metsas käies proovisin end ära peita, välja tuli niichenet posted @ 14:37 - Link - kommentaarid (6)
02 Juuli 2006
Teate kui lahe on õhtul hilja siin Nõmmel aknast välja vaadata, nahkhiired on nagu mingid algajad pääsukesed, kes taeva taustal oma sik-sakke teevad. Kahju, et neid teie jaoks jäädvustada ei saa.
Aga välja on näidata mõned viimase aja tegevused. Enne võidupüha sai üks kleit kiiresti valmistatud, sest kehakuju on ju selline, et normaalse inimese asjad ei lähe ammu enam selga. Kuna ma palju õmblemisest midagi ei tea, siis sai see tehtud niimoodi umbes, et mina kangale pikali ja sõbranna lõikas aga õiges mõõdus jupid välja. Igatahes sai sellega üritusel käidud ja ise rahule jäädud.
Kleit siis selline:
Eest
Tagant

Kleiti sai sedaviisi eksponeeritud siiski ainult pildistamise jaoks. Muidu kandsin seal peal seda mõnusat pehmet ponsot, mis mõni aeg tagasi valmis sai ja mis merel oli täiesti asendamatu, eriti just järgmisel päeval paraadi vaadates.
Pontso kleidiga
Pontso mereparaadil

Ja valmis said ka minu päevitusriiete ülemine osa.

Praegu on veel käsil ämmale pesulõksukott sünnipäevaks ja .... ja rohkem nagu polegi, sest kõige suurem projekt on kõhus ja sealt iga hetk välja vupsamas :-) No tuleks ta ainult.

Aga nautige kaunist Eestimaa suve ja sööge maasikatest põsed punni!chenet posted @ 21:03 - Link - kommentaarid (7)
151248 Kurvitsauurijaid