Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
21 Detsember 2006
Jõulud lähenevad natuke liiga kiiresti!

Minu viimase aja tegemisi on saatnud pidev mõte, kas jõuab või mitte. Praegu on ikka veel tunne, et jõuab
Põhiaja minu tegemistest on võtnud õlasall emale. No kuidagi venib ja venib see töö, iga rida eelmisest pikem ja siis tundub, et oehh ei saagi valmis. Veel on loetud read jäänud, aga need on ju NIIIIIiii pikad. Küll ma valmis saan onju, paar päeva veel on, aga milleks lugeda päevi, tunde on veel mitukümmend

AGA mind on rõõmustanud mitu väga lahedat kingitust. Kõigepealt SKS projekti oma. Sall ja sokid ning tokk mõnusat oranget meriinolõnga. Tegijat pole ma veel ära arvata suutnud. Suured tänu talle, tehtud on väga ilus ja suur töö.
Siin mõned pildid ka.

Ja täna käisin päkapikuprojekti kingitusel järgi. Uskumatu! Nii lahe lapitekk ja liseks raamat minu põnnidele. Väga armas jällegi!Kingituste saamine on ikka väga mõnus. Ja kingituste tegemine on ka tore töö, jõuaks nad vaid kõik valmis.

Pühapäeval külastasin ka Harjukate kokkutulekut, tõin sealt ära mitu paari Palumaiu sussitoorikuid ja kauni kaelaehte mdm Beadalot´lt. Sussid saavad kaunistused peale ja lähevad jõuluvana kotti, kaelakee panen kaela järgmisel neljapäeval väga pidulikule õhtusöögile ja hilisemale väikesele tantsule.

Enda praegusi tegemisi ei hakka enne jõule siia panema, kui nad uuesti kingikotist välja võetud, siis demonstreerin teilegi.

Seniks aga nobedaid näppe ja mõnusaid pühi.

Täna jõulukaarte kirjutades tuli üks luuletuse algus ka, aga lõppeda ei tahtnud:

Piparkooke täis maailm,
välja puudu jõuluilm.
Kuidas saaks küll lume maha,
maksaks kasvõi veica raha.

... :

Kõike kaunist teile!
chenet posted @ 17:22 - Link - kommentaarid (6)
02 Detsember 2006
Ikka lainel, kindalainel

Kes teab, kaua mul see lainetus nüüd kestab. Igatahes mulle meeldib. Kodu on villast lõnga, vanutatud ja vanutamata käpikuid täis ja pea mõtetest pungil.
Minu viimane armastus on need heegeldatud hyperboolid. No nii nii nunnud kohe minu jaoks. Esimese tegemisel tekkis juba palju häid mõtteid, mis tuleb teostada. Loodame ikka, et jõuluvana meile kõigile sel aastal selle väga vajaliku mootoriga heegelnõela toob.

Aga esimest hyperboolikatsetust näete siin.


Jõulukummitus liigub ka minu kodus vahelduva eduga ringi. Täna suutsin ta hetkeks peletada sellega, et ostsin jõulukaardid. Vähemalt samm lähemale, et saaks jõuluajal inimeste hinge ja postkasti pugeda.


Jõulukingitused valmivad ka. Igaüks omas graafikus veidral kombel kõigil peaaegu üks tähtaeg. Loodame parimat, alla veel ei anna.

Lootuses, et saabub meie maale ka külm talv, kudusin vahepeal lapsele kapuutsmütsi, hetkel veel voodrit all ei ole. Sobib pikaleveninud sügisilmadesse hästi. Annu müts

chenet posted @ 21:14 - Link - kommentaarid (7)
151246 Kurvitsauurijaid