Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
14 August 2008
Suvi

Minu elu pole viimasel ajal ikka väga käsitöö lainel kõikunud. Vahest, kui tundub, et kõik on natukene sassis ja segapuntras, suudab eluke aga ühe väikese hetkega, kõik jälle kenasti paika lükata. Nii, et hommikul tõustes silm jälle särab ja usk, et elu on lill, on 100% tagasi. No mõistujutuks piisab sellest algusest küll.

Ma tean, et minu blogi käivad lugemas ka need inimesed, kes ehk käsitööst suurt midagi ei tea, aga näe lugema tulevad ikka. Ja kui mul siis ühtki tööd siin näidata pole, mõtlen siiski, et peaks vast ikka mõned read Internetiavarustesse teele panema, mine tea, kellele see naeratuse näole toob või tuju heaks teeb, et ka minust mõni elumärk näha.

Tegelikult on mul ikka paar tööd varrastel, viimasel ajal kaldun sinna kudumise poole. Kuna mu kehakaal ja hetkel pea olematu vererõhk väga loomulikku soojapidavust ei soodusta, tundub mulle pidevalt, et väga külm on. Kõigepealt otsisin endale sobilikku kampsikut, mis oleks kudumiseks väljakutse, silmale ilus vaadata ja muidugi soe kah. Tuleb tunnistada, et tahaks midagi sellist, mis Krentu märtsikuus kudus ja mille saatusest ei teagi, kas läks harutamiseks või mitte :-) Siin siis Fair Isle Yoke Sweater.
Mõtteks kõik need kampsunid jäid.

Valmis midagi kiiret ja lihtsat, et ikka ruttu sooja saadaÕpetuse leiavad huvilised siit.

Eile õhtul Ravelrys surfates potsatasin jälle ühe väikese tegelase otsa. Mu väiksem tütar ei taha teda miskipärast enam peost lastaSuvi on jälle korraks meie juurde tulnud. Mõnus ja soe on Soovin kõigile kõike kaunist.chenet posted @ 11:58 - Link - kommentaarid (3)
151248 Kurvitsauurijaid