Kurvitsa käsitöö
Kurvitsa käsitöö
Nepi lõnganäperdused ja muud vahvad asjad!
Foto NAGI's: nepp
21 Aprill 2007
Oksjon!

Nonii, minulgi nüüd see samm tehtud ja Isetegija oskjonirivvi oma töö üles seatud.
Mummupadja oksjonilink

Selle tegemine oli lõbus kuna üks tehnika parem teisest ja vastupidi

Kõigepealt sain kasutada oma kudumismasinat, sellega siis tegin supsti valmis põhja, kes veel ei tea, siis selline u 60*60 cm lapikese kudumine võtab aega maksimum pool tundi.
Edasine ehk vanutamine on põnev nagu alati, sest keegi ei tea, mis seal massinast välja tuleb. Mul tuli üks mõnna mummuline värk. Välja nägi ta siis selline:


Siis jäi kogu töö uut inspiratsiooni ootama, sest ma ei teadnud täpselt, kuidas saavutada seda, et mummu lihtsalt näpuga lössi ei saaks vajutada, tean, et just seda tegevust see padi tegema meelitab, mu pisike piiga tegi seda igal võimalikul hetkel, kui töö ta käeulatusse sattus.
Siis toppisin mummud vatiini täis ja altpoolt selliselt kinni, et vatiin välja ei poeks.

Edasi läks tikkimiseks. Mmmm villasele vanutatud pinnale tikkimine oli minu jaoks uus tegevus, nüüd ma tean, miks paljudest blogidest leian pidevalt kaunite tikanditega vanutatud kotte. Töö kuidagi kohe jooksis käes. Tahtsin veel ja veel, aga ei maksa ju patja ära koormata.
Tikkisin sinna ka ühe iidse Eesti sümboli, silmusnelinurk e ussijoon, mis pidid kõik paha eemale peletama. Loodan, et töötab.

Igatahes selline ta sai, loodan, et meeldib ka teistele peale minu ja mu pereliikmete. Isegi mu abikaasa ütles, et nii ilust patja meil kodus polegi olnud ja nüüd läheb see ka kodust ära.chenet posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (17)
18 Aprill 2007
Kaelakee

Olen proovinud korda mitu, helmehaldjas mu südamesse ei poe ja traati väänama ei hakka. No pole mul seda silma, et nad õigesti ritta saaks. Parem käin ikka ja imetlen teie töid.
Aga inspireerituna Manni tegemistest alustasin eile õhtul kõigepealt nööri heegeldamist õppima (khmkk kella 1ni öösel) ja lõpptulemus on näha järgneval pildid. Pärlid läksid ikka mängu, sest kuskil tuleb nad ju ära kasutada.Selle pildistamine on suur kunst, tänane päike sellele kaasa ei aidanud, loodan, et saate mingi ettekujutuse.

Samas pole see üldse mitte minu tüüpi asi, seega mina seda kaela ei pane :-) Äkki hoopis hakkab kuskil mõnd kardinat hoidma. No eks paistab.
chenet posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (7)
09 Aprill 2007

Vahel on nii, et mõni asi viskab kohe täiega üle, erilist põhjust nagu polegi, aga juhtub, vähemalt minul, üldistama ei hakka. Ja kui on üle visanud, siis arvad, et igaveseks. Tegelikult, tuleb välja, et mõne asjaga mitte väga kauaks. No näiteks nii oli mul isetegija foorumiga, ütlen kohe ausalt, et jah mõnd blogi lugedes, sai mul otsa igasugune isu uusi postitusi panna. Blogspotti suutsin isegi uue blogi endale teha ja ka kaks postitust sinna toppida. Siis tekkis mõte, aga milleks üldse. Miks peab inimene enda asju jagama, kas seepärast, et ta kuulub eputajate tüüpi ja kohe tahab mõnd head sõna kuulda või milleks. Head vastust sellele polegi. Eks igaüks teab alateadvuses oma vastust ise, polegi vaja seda sõnadesse valada.
Aga tuleb tunnistada, et Isetegija seltskond on väga tegija, ikka tuleb isu tagasi teiega mõtteid vahetada, LAHE! Ja eks on mõni nö impulss veel, mis inspireerib

Käsitöölainelt nii palju, et minu mõlemad lapsed on saanud endale nüüd Mannu sussid ja ees ootamas suurem suveprojekt ehk valge pikkade varrukatega kleidike, loodetavasti näeb varsti pilti ka.

Üks suurem isetegemine ootab veel ees, sellest pajatan siis, kui asjaolud konkretiseeruvad veidi rohkem.

Ja siis mul on endiselt hingel see boolero, suvi tuleb, aga õpetus ei võta saksa keelest eesti keele kuju, kas keegi tahaks mind aidata :Paremini, aina paremini!
chenet posted @ 20:09 - Link - kommentaarid (4)
151248 Kurvitsauurijaid