Soer'i tegemised
Soer'i tegemised
Teen kõike, millest "jõud üle käib"
09 Mai 2010
KAKS ÜHES.

Viimasel ajal tulevad kõik mõtted viimasel (või siis eelviimasel) hetkel.
Eile õhtul mõtlesin, et võiks ikkagi oma emale midagi meisterdada (peale lillede ja koogi)... Uurisin blogisid ja leidsin väga vahva idee Sutsukese blogist- pesunäppide kott. Niiet mõte temalt, kuid teostus täiesti omalooming.
Siinkohal pean muidugi mainima, et mitte kunagi ära mitte midagi ära viska.. isegi siis kui oled seda 10 korda ühest kohast teise tõstnud. Kolisime ja viskasin ära lapse riiete ostudest kaasa saadud väikesed plastikust riidepuud- mõtlesin, et milleks neid veel vaja. Õnneks üks jäi kasutusse, millele leidsingi nüüd suurepärase otstarbe.. Oleks need teisedki alles
From 2010

Ja miks on postituse pealkiri "Kaks ühes"?! Sest olles peaaegu lõpuni jõudnud avastasin endalegi suureks üllatuseks, et värvid on roosa-roheline ja see sobib ju suurepäraselt minu "Käsitöö läbi aastaaegade" kevade projektiNeed lilled aga on minu emadepäeva lilled minu emalt- me ei raatsi tavaliselt aiast lilli ära lõigata, sest need on nii ilusad just seal kus nad on ja siis ütleme, milliseid lilli tähtpäevaks kinkida tahtsime.
From 2010

(Pilt on õe tehtud).
Soer posted @ 14:20 - Link - kommentaarid (3)
04 Mai 2010
ETTEVALMISTUS.

Olin nõus koolis emadepäeval emadele natuke näputööd õpetama. Teeme organžast lillekesi.
Abivahendiks meisterdasin uue nõelapadja. Appi võtsin uued teadmised arhailisest tikandist ja ema-isa "kalli" serviisi ainsa allesjäänud tassi.
From 2010

From 2010

Soer posted @ 14:11 - Link - kommentaarid (2)
02 Mai 2010
KALA. KALA. KALA.

Lehitsesin "Pihuloomade" raamatut ja küsisin oma 3-aastaselt, millist looma tema tahaks. Esimene pilt oli kala. Ja tema ütles, et tahabki kala. Ütlesin, et vaatame teisi loomi ka ja siis otsustad.. kuid vaatamata vahepealsele kassi-kiusatusele, jäi ta oma otsusele kindlaks.

Siin see kala siis on:
From 2010

From 2010

From 2010

Näpud veidi valusad, aga tulemus on igatepidi mind rahuldav.. See ikkagi esimene loomakene minu elus!
Soer posted @ 15:36 - Link - kommentaarid (5)
065152 vaatamist