PIRRE
PIRRE
aina koon ja heegeldan,kui tuju siis ömblen ka, ainult tikkinud pole ammu
.: About Me :.
Age: muutub aastatega
Location: raplamaa
Zodiac Sign: veevalaja
.: Likes :.
meeldib käsitööd teha ja kooke küpseteda- aga vahel ka laiselda.
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
November 2013

.: Currently :.

Reading:
käsitööajakirjad ja raamatud

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

366950

26 November 2013
Tere taas üle pika aja !
No nii pikka postituse vahet pole vist olnudki . Ega ma tea kah , kuidas see nii juhtus . Püüan viga veits enne kuu lõppu parandada .
Ammugi said valmis järjekordselt Alize Angora lõngast kaks rätti . Ühte saan siin näidata aga teine jõudis leida enne uue omaniku , kui pildistamiseks läks . See kiire minekuga rätt oli varemgi kootud beezikirjust mohäärist .

Mustrimaailmas käis Kiisukäpa salakudumine Lilly Smuuli sala-kavala mustri järgi . Minu kaelussall valmis litritega mohäärist Alize Angora Gold Pullu valgest lõngast . Kulus kusagil 75 gr ja mustrikordusi põhimustril tegin 6 . Juba ka teine käsil , seekord suurendasin ühe mustrikorra juba algul servapitsil .FB-s ilmus Isetegijate kooskudumise üleskutse kaeluse kudumisele . Tegin minagi ühe veel . Selline ilus kollane sai . Lõngaks on Supremo 50 gr / 180 m ja varras oli 3,5 . Lõnga kulus kusagil 1,5 tokki .Veel olen suurel hulgal jõulumüükideks valmistudes teinud ehteid , mis hetkel pildile pole saanud . Küll pole ilma ilusat ja siis napib aega . Aga loodan , et enne ikka miskit pildile saab , kui otsa saavad . Jõululaadad ju ees alles .
Täna tegin FB-s nähtu järgi omale ka kotile helkuri , lausa kaks tükki .Ilusat novembri lõppu ! Küll see lumi ka varsti tuleb !pirre posted @ 18:56 - Link - kommentaarid (2)