27 Detsember 2010
SEE KASS EI OLE MINU SÕBER ........
Ta on tüütus kuubis . Ta on eikellegi oma . Suvel ründas ja tegi pahandust mul kasvuhoones . Täna avastas ta kase otsas pekitüki lindudele . Algul oli mul pekk madalamal . Ajasin teda mitmel korral minema. Käisin tõstsin nii kõrgele kui ulatasin . Ja ikka tema platsis , ei imesta kui homme hommikul pekk lännu .
Kõigepealt ronis mööda aeda ja üritas sealt pekini hüpata .

Siis võttis nõuks ika mööda puud ronida.

Pean ju kätte saama.

Ja alla ta suplsas .

Teist korda proovis uuesti aga siis sekkusin mina ja lippas selleks korraks minema.
Veidi käsitööjuttu ka . Sall , kootud Lane Cervinia Montecarlost . Kulus 120 gr ja mõõdud 36 * 170 cm. Muster varem eelmisel aastal ka läbi kootud .


Kena viimast aastalõpunädalat !
24 Detsember 2010

Häid jõule !
16 Detsember 2010
Õhtut !
Hetke viimased pärliussikesed ja needki omanikud juba leidnud . Musta - valge ja tumepunasega , ikka seemnehelmes 9/0 ja 6/0 .


Mõlemad koos

Veel nädal jõuluteni nobenäpud !
Tegelesin just veidi arvutamisega . Ja sain , et olen oma pärliussi heegeldamise karjääri ajal ( 3.aug. 2010 - 16.12.2010) ligikaudu proovitöödega kokku 32 m

heegeldanud

Ma ei oska miskit kosta
13 Detsember 2010
Tere külma detsembripäeva !
Täna 23.aastat tagasi oli samasugune külm ja lumine talvepäev. Oli pühapäev ja ilmavalgust nägi minu esimene poeg Sven. Selline vahva sell 7.kuusena

Kiirelt möödusid lasteaed ja koolid ja nüüd oma elu ja töö .


Palju , õnne poja !
Käsitööjuttu ikka ka . Ikka veel miskit kaela riputamiseks . Tumepunane tilgauss , veesinistest seemnekatest kee ja vikervärviline valge kee .



Ja nüüd õue ja jälle lund lükkama ja autot soojendama . Täna said poisid siiski kooli ja vaja varsti järgi minna.
Kaunist töökat nädalat !
11 Detsember 2010
Lumist ja tormist räsitud laupäeva !
Eile oli poistel tuisupüha ! Teed läbimatud peaaegu hilisööni .
Poistel õues lõbu laialt . Hakkasid puukuuri juurde teed tegema .

Kudusin veel ühe Annise räti rohelistes toonides Raasiku lõngast . Kulu 72 gr .

Pisut järjehoidjaid , nii 14 tükki.



Valmis sinine tilkadega pärliuss . Pikkust 61 cm .

Siin kõik tilgaussikesed koos

Ja veel üks komplekt . Pikkust 125 cm + otsad ja käekee eelpinutatud traadil .

Meil sajab ka täna veel lund juurde . Ehk juba aitab

Kaunist nädalavahetust ! Jõulud lähenevad ! Euro tuleb !
03 Detsember 2010
Kena reede õhtut !
Mõned pisividinad valmis saanud ! Ühele varasemale sinisele pärliussile ka nüüd kaasa käekee.

Siis valmis üks komplekt keest ja käevõrust .

Ja mõned järjehoidjad soenduseks

see tähendab , et varsti neid tuleb rohkem .

Lumist nädalavahetust !
02 Detsember 2010
Kaunist detsembrikuud !
Nad on kohal ! Juba varakult sel aastal nagu ka talvgi , on leevikesed platsis . Oma kümmekond tükki istus sirelipõõsas ja jälgis , kuidas ma linnusöögimaja seemnetega täitsin. Mõned lasid end jäädvustada , mõned lendasid kaugemale kase otsa .

Nüüd ühest novembrikuu võlast . Kudusin ka seda Annise rätti . Esialgu tundus teine väga kipakas olema . Peale venitust pole vigagi , peale mahakootud ääre . Selle teen arvatavasti uuesti . Lõngaks Raasiku Artistic roosakirju ja kulus 75 gr. Räti kooskudumine
SIIN

Ma isegi arvan , et koon midagi taolist veel aga sellega läheb aega. Hetkel teadagi heegeldamise lainel .
Kaunist peatselt algavat nädalavahetust !