Igasugu segiläbi
Minust

Vanus: 44
Kodukoht: Tartu
Tähemärk: Veevalaja
Meeldib
Hiliskevad, piibelehed, soojad värvid, positiivsus, käsitöö, minu aed, raamatud, kepikõnd, kohv
Ei meeldi
Hädaldavad inimesed
vajalikud lingid
MarmaladeRose
Freebie Gallery
Shabby-Roses-Cottage
LucyKate Grafts
Mustrid tikkimiseks

Osalen


Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2011
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009

Kõik muu

Raamatud
Loen pidevalt ja palju :)
Film
"Phantom of the Opera"

Muusika
U2

Igasugu segiläbi
Natukene sellest, mida oskan !
13 Oktoober 2011
Tere!

No siin ma siis nüüd olen üle niiiiiiii pika aja. Kõigepealt vana võlg- minu Mõmmik! Võitsin keset suve Meete loosis armsa karukese. Lubasin Meetele, et kui karuke kohal, teen pildid ja postitan blogisse. Kahjuks läks nii nagu läks- arvuti loobus koostööst.Pildid ka läinud. Nüüd siis paar sügishämaruses tehtud pidikest, vaadake kui armas Mõmmik ja kaart:
Pildid on nagu on. Aitäh Meete Sulle nii toreda kingituse eest, olen siiralt rõõmus, et mul nii vedas!
Ise olen teinud vahepeal paar vilditud karpi ja suurel hulgal köitnud nii albumeid kui ka märkmikke.
Unistan, et nüüd tuleb rohkem aega käsitööks, et saaksin teha igasuguseid toredaid asju, mis juba ammu meeles mõlguvad (näiteks köögikardin jõuludeks)....Et olen tublim ja blogin rohkem
Eks näis!


Maana lisas @ 18:56 - Link - kommentaarid (5)

29 Juuli 2010
Ilma päikeseta päikeseprint

Juba talvel unistasin sellest, kuidas ma ühel ilusal päikesepaistelisel päeval teen päikeseprinti. Hakkasin siis sellisel ilusal päeval tööga pihta- otsisin välja värvi ja pintsli ja aiast natuke saialilli ning kõrsi. Ühesõnaga- uuendasin oma eelmise suve kollast toppi, millel olid peal kavalad plekid (plekieemaldusvahenditele ei allunud) ja tänu millele ma seda kanda ei saanud. Õpetuse sain Susa blogist. Suured tänud Susale! Kandsin värvi peale, lilled, kõrred ja pisut meresoola ka:


Lähemalt:


Ja siis oligi kõik- ei pannud mina tähele, mis taevas toimub. Igastahes läks päike pilve taha ja sinna ta jäi.Aeg-ajalt siiski piilus pilve tagant. Käisin iga natukese aja tagant vaatamas, mis minu kunstiteosest saanud on. Aga paari tunni möödudes oli päike läbi pilve ikka midagi printinud Ainult kõrtest ei jäänud topile midagi. Õhtupoole tuli päike uuest välja ja siis kuivatasin topi juba pesunööril lõpuni.
Valmis:
Tegelikult on värvid natuke tugevamad. Mulle meeldivad sellised soojad värvid.
Jõudsin veel puhkuse ajal teha ühe albumi pulma-aastapäevaks:


Ikka sama samad lemmikpaberid ja pael
Rohkem ei jõudnudki ja homme juba tööle!
Maana lisas @ 16:26 - Link - kommentaarid (6)

20 Juuni 2010
Tere!

Tegin töökaaslasele, kes meie juurest lahkub ja kolib kaugele, mälestuseks A5 märkmiku:


Lehed on äärest värvilised:


Loodan, et meeldib!
Postitusi jääb järjest vähemaks- nii kiire on. Homme sõidan komandeeringusse ja olen tagasi alles juulis. Siis on lootust ka puhkust saada ja käsitöötada!
Ilusat suve kõigile!
Maana lisas @ 13:52 - Link - kommentaarid (4)

24 Mai 2010
Käsitööst pole juttugi!

Sain Ketlini käest toreda auhinna:


Eks see auhind ilmub nii ühte kui teise blogisse lähipäevadel Olin välja valinud "Oma 10" , aga juba oli nii üks kui teine selle auhinna saanud. Egas midagi, uuele ringile. Loodan et nüüd keegi topelt ei saa, aga kui saabki, pole hullu- topelt ei kärise! Annan auhinna edasi:
1. Linca
2. Annyliis
3. Villane
4. Marmelaad
5. Mannu
6. Sniff
7. Tintsik
8. Meete
Need on osad minu lemmikutest blogidest(rohkem meelde ei tule), täis toredaid tegemisi ja juttu ja pilte! Palun siis auhind edasi anda oma kümnele lemmikule!

Muu jutt ka. Käisin eile Võrumaal armsal äial sünnipäeval. Oh imet- seal sääski polnudki! Olid hoopis väikesed jänkupoisid ( või tüdrukud), suisa 5 tükki. Proua Emajänest polnud näha, eks ta meie kisa peale plehku pani. Ühest jänkust tegime pilti (ettevaatlikult, looma puutumata, vaikselt):


Käsitööga on pahasti. Pole aega, töö-töö-töö-töö.....Kui ma kunagi puhkust saan, siis käsitöötan hommikust õhtuni ja igal võimalikul hetkel....Poolikuid asju on mitu ja mõtteid on palju, saaks kuskilt aega juurde!
Teile päikest!
Maana lisas @ 17:56 - Link - kommentaarid (3)

25 Aprill 2010
Tere!

Kiired ajad on olnud. Käsitööks on aega vähe, aga vahel ikka teen ühtteist. Mõned vilditud karbid ootavad ilusamaks tegemist , aga nendest täna ei räägi. Räägin hoopis sellest, et algamas on aianduse hooaeg. Minul ka aed. Ja seal ma praktiliselt kõik soojemad päevad elan-olen. Meeldib. Et õnn oleks täiuslik, on mul käeulatuses alati üks tass kohvi. Pole vahet, kas on hommik või õhtu, tass kohviga käib minuga kaasas. Eile leidsin kapist vana, aga rõõmsalt rohelise mõlkis (loe-kild küljest) tassi. Ja nüüd on mul eht-aedniku tass Salvrätikutehnikas. Ise lõikusin ja kleepisin. Aga ümmargust topsi on keeruline pildile saada (mõlgid on küll hästi näha):


Veel üks:


Jällenägemiseni!
Maana lisas @ 18:46 - Link - kommentaarid (3)

31 Märts 2010
Proovitöö

Kui Rekukas näitas oma blogis armsat mummukotti, tahtsin kangesti järgi proovida. Nii armas ju! Lugesin eelmisel suvel Kelly26 väga põhjalikku mummukoti õpetust, aga ei julgenud sellist tööd ette võtta. Et kas ikka saan hakkama.... No nüüd proovisin ära. Lõng on tegelikult mõeldud hoopis suvise topi jaoks, aga arvasin algul, et ma ainult natuke proovin Ja ei saanud enam pidama Nüüd julgen "päris" koti tegemise ka ette võtta, see tilluke on suuruses 15x20cm:


Isetegijad on ikka tore koht, palju toredaid inimesi (kellelt saab kogu aeg midagi õppida) ja lõputult säravaid ideid!
Ja kevad tuleb!
Maana lisas @ 14:47 - Link - kommentaarid (8)

29 Märts 2010
Tere!

Linnuparv lendas minu aknalauale:


Idee on pärit siit. Tahtsin teha kevadpühadeks midagi teistmoodi tibude asemele. Linnuparv lendab kaseokstele (kui kuskilt saab ) vaasi, aga nendest saaks teha ka igasuguseid kaunistusi- külmkapi magneteid jm. Välja on lõigatud vildist, silmad seemnehelmestest, jalad kuldniidist ning kõik kihid liimitud. Päris tore oli teha!
2008 aasta "Käsitöö" kevadnumbris oli tore mõte valmistada lahtritega ehtekarp. Proovisin järele. No esimese korra kohta päris hea:


Lähemalt ka:


Need lahtrid ei jäänud omavahel hästi kokku ja lahti lõikamine on omaette kunst.Eks ma õpin ja järgmine saab kindlasti parem. Nüüd pean veel kaunistama. Kui valmis, näitan!
Maana lisas @ 17:38 - Link - kommentaarid (4)

27 Märts 2010
Natuke kevadet ja natuke suve

Armastan teha kingitusi. Ise. See teeb palju rõõmu mulle endale ja loodetavasti ka kingi saajale. Suuri ja uhkeid asju ma teha ei oska, teen selliseid väikeseid. Märkmikud ja albumid ja ehtekarbid. Vahel sekka mõni pross. Ehteid ma teha ei oska, aga kannan küll. Ja neid mul natuke juba on. Avastasin ühel hetkel, et olen teinud kümneid ehtekarpe kinkimiseks, aga iseennast olen ilma jätnud. Niisiis- üks väike kevadine karbike iseendale:


Ja pihutäis (kohe kaks tükki ) südasuve maasikaid:


Nõelvilditud pluss pisut seemnehelmeid. Testisin perekonna peal, kas saavad aru, et maasikad on. Mees ütles, et redised. Heh!
Maana lisas @ 15:38 - Link - kommentaarid (9)

23 Veebruar 2010
Täna oli ilus päev!

Leidsin täna postkastist väga uhke ümbriku, sinise ja hõbedaga! Armas Linca, suur-suur aitäh Sulle! Lisaks loosivõidule lipsas ümbrikust välja esimene kevadekuulutaja- pitsiline linnupreili. Nii armas! Aga vaadake ise:


Pross on võrratu, panen selle homme rinda!
Maana lisas @ 18:06 - Link - kommentaarid (3)

18 Veebruar 2010
Tere!

Sain Laimalt meemi.
Reeglid:
1. Too esile oma möödunud aasta lemmiktöö(d) käsitöövallas ning kirjelda lühidalt, mille poolest on too sulle hingelähedane. Töid võiks olla kuni 2.
2. Saada meem edasi paarile käsitööblogijale.
Pidasin iseendaga natuke aru ja vastan:
1. Millest üleüldse minu blogipidamine alguse sai, oli ehtekarbi viltimine koos Lincaga. See võlus mind täielikult pikaks ajaks ja siiamaani Kõige lemmikum karp on näha siin postituses. Olen teinud neid karpe paljudele sõpradele pidupäevadeks ja niisama üllatuseks. Karpide kõrvalt proovisin teha ka igasuguseid muid vidinaid- mobiilitaskuid ja prillitoose.
Teine lemmiktegevus on albumite- märkmikute köitmine. Üks näide näiteks siin postituses. Aitäh Vikikesele õpetamise eest!
Tegelikult meeldib mulle veel palju õpitud asju, aga need kaks on justnimelt need, mida ma tõepoolest oskan
2. Meemi palun täita nüüd Marmelaadil ja Sapsil!!!

Aga kui käsitööväliselt pisut uhkustada, siis sain selgeks leivaküpsetamise! Ja seda tänu Üraskile, ole Sa tänatud ! Teistele suur aitäh kaasa elamast ja õpetussõnade eest!
Ja minu teine leivategu ( peale seda olen muidugi pidevalt küpsetanud):


Jällenägemiseni!
Maana lisas @ 10:10 - Link - kommentaarid (5)043781 külastusi

Toredad blogid