Isetegu
Minust
Vanus: 30+
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: Kaalud
Meeldib
Päike, kevad, vesi, kodus olla
Ei meeldi
ajapuudus, magamatus, liiga palju lund
Minu õpetused
Lingid

Arhiiv
Praegu

Raamat
Väikevend ja Karlsson katuselt

Film

Muusika

Isetegu
Kogun siia oma isetegemised, kui jaksu on, siis ka koos täpsemate juhistega.
30 Jaanuar 2012
ESIMESED TEGEMISED

Selle aasta algus on olnud ääretult raske, täis haigusi ja igasugu kaotusi ning see võttis mõneks ajaks täiesti ära ka käsitööisu. Nüüd hakkan õnneks jälle tasapisi ree peale saama.

Kõigepealt sokid, mis pidid valmis saama juba Soktoobris. Tuleb tunnistada, et ma pole kunagi ühtegi sokki nii palju harutanud. Mõtlesin ka sel (või nüüd siis juba eelmisel) aastal õppida ära midagi uut ning valituks said varbast alustatud sokid. Esimest kord pidin harutama, kui kand oli valmis, sokk oli lihtsalt minu jalale liiga pikk. Harutasin ja kudusin valmis, aga mulle see ikka ei meeldinud. Jälle harutasin ning kudusin täiesti tavalised sokid hiiu kanna ja hiiu kahandusega. Nüüd olen rahul. Tütrele samasuguste sokkide kudumine läks juba kiiremini.

Lõngaks Steinbach Wolle Sockwolle colour (20% polüamiidi, 20 % villa ja 60% pülüakrüüli).
Vardad nr 2,5Siis jäi mulle silma pihunukkude raamat ja ma kohe pidin ka ise proovima. Lõike joonistasin õhtul kodus ise. Riie on mingi linase ja puuvilla segu, tagantjärele tarkus ütleb, et selleks natuke peenike kangas. Tikkisin tavalise puuvillase mulineega.
Jänku sai pihunuku kohta küll natuke suur, tervelt 18 cm kõrge, aga mõnus nokitsemine ja vähemalt üks sarnane tuleb ja läheb lähiajal veel.
siblik posted @ 17:13 - Link - kommentaarid (4)

13 Jaanuar 2012
TEISTMOODI MÄNGUASJAD

Kootud kaelkirjak. Pealtnäha ei midagi erilist, aga täidiseks on herned. Oli tellijal selline soov. Minu meelest sai pisut raske, aga stressipalliks kindlasti hea.Sinine kaelkirjak. Lihtsalt näitamaks, et tellijate fantaasia on piiritu.Ja oma lapse Sipsik, mille peale tehti küll algul nägusid ja teatati, et pea on valet värvi. Vastuseks küsimusele, et mis värvi siis peaks olema, sain vastuseks - ROOSA! Aga praeguseks ei ole juuksevärv enam probleem ning sipsik käib ilusi sõimes ja teda oli raske pildistamiseks tabada.Ja väikseks unistuseks on, et saaks ometi kuidagi Sipsikute ja kaelkirjakute tsüklist välja....

siblik posted @ 13:58 - Link - kommentaarid (3)341193 visits