Isetegu
Minust
Vanus: 30+
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: Kaalud
Meeldib
Päike, kevad, vesi, kodus olla
Ei meeldi
ajapuudus, magamatus, liiga palju lund
Minu õpetused
Lingid

Arhiiv
Praegu

Raamat
Väikevend ja Karlsson katuselt

Film

Muusika

Isetegu
Kogun siia oma isetegemised, kui jaksu on, siis ka koos täpsemate juhistega.
19 Jaanuar 2010
Beebi kampsun

Sain lõpuks juba aasta aega tagasi kootud kampsunile nööbid ostetud. Ega sellega kiiret ei olnud, sest kampsun tuli välja kõvasti suurem, kui esialgu plaanitud. Tegin täpselt juhendi järgi, aga lõng ja vardad olid kõvasti suuremad.

Mustri ja õpetuse leidsin siit::

Kasutasin sama meriinovillast lõnga, mida varem beebitekiski. Vaja läks natuke vähem kui 4 kera. Varraste suurus oli 7 mm. Puust nööbid ostsin Järve keskuse Veimevaka poest.

Aastane modell ei olnud eriti koostööaldis.Ja kampsun lähemalt:Hakkan vaikselt õpetust ka eesti keelde tõlkima.
siblik posted @ 12:36 - Link - kommentaarid (2)

12 Jaanuar 2010
Meenutusi jõuluajast

Aasta lõpp oli väga kiire. Teha jõudis palju, isegi pildistada jõudis, aga üles riputada ei ole jõudnud siiani. Niisiis mõned näited minu jõulueelsetest tegemistest.

Kõigepealt näide, kuidas detsembri algul sünnipäevale minnes kingitust pakkida.Siis meie peres tõid päkapikud kommi sellistesse sokkidesse:Materjali leidsin kõik kodust riidejääkide kotist.

Ja kingituseks tegin ka kuulsaid süüteroose.Lisan vaid niipalju, et mina panin kaussi umbes 300 ml vett, oleks võinud ehk 500 olla. Panin kausi pliidile nõrgale tulele ja kuna vaha sulamistemperatuur ei ole väga kõrge, siis sain roose kasta täiesti paljaste kätega. Tundus kõige mugavam. Juhise sain Maalehest Töö oli palju lihtsam, kui ma algul arvasin. Ja isiklikud katsetused näitasid, et põleb küll ja kuidas veel. Endalgi lihtsam kaminasse tuld teha ja nii teen ma neid muudkui veel ja veel.
siblik posted @ 12:44 - Link - kommentaarid (2)

07 Jaanuar 2010
Ei jõua kohe mitte blogida. Vahepeal on tehtud nii mõndagi. Jõulud ju olid. Algatuseks midagi, mis mulle omale kõige rohkem meeldis. Tegin väikestele sugulastele jõuludeks Kittyd. Lõike konstrueerisin ise. Modelliks oli mängukaru. Keha ja kleit on tehtud fliisist. Head odavad said võrreldes originaalidega. Siiani on asja ära ajanud. Tegelikult on olemas ka kolmas Kitty. Oma tütrele. Aga kuna tema selle vastu üldse huvi veel ei tunne, ei hakanud ennast kleidi tegemisega ka rebestama. Paljast Kittyt aga ei esitle. Võib-olla kunagi edaspidi.


siblik posted @ 11:31 - Link - kommentaarid341198 visits