Isetegu
Minust
Vanus: 30+
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: Kaalud
Meeldib
Päike, kevad, vesi, kodus olla
Ei meeldi
ajapuudus, magamatus, liiga palju lund
Minu õpetused
Lingid

Arhiiv
Praegu

Raamat
Väikevend ja Karlsson katuselt

Film

Muusika

Isetegu
Kogun siia oma isetegemised, kui jaksu on, siis ka koos täpsemate juhistega.
31 Detsember 2011
AASTA VIIMANE TÖÖLinik on tehtud kindlat värvi lõngast kindlasse kohta, no võib-olla natuke suurem oleks võinud olla, sest läbimõõt kõigest 12 cm. Mustriks on võetud ajakirja Minu käsitööd 12/2009 ühe suurema liniku motiiv, seega ei osanud ka suurust ette aimata.
Heegelnõel nr 1,5.Kokkuvõtteks võin öelda, et selle projekti raames valmis mul 12 toredat tööd, mõned uhkemad, teised tagasihoidlikud, aga vajalikud kõik. Samas tõdesin, et ajastus oli minu jaoks vale ning lühikesed tähtajad mulle ei sobi. Palju minu jaoks vajalikke asju jäi aja puudusel tegemata.

Seega aastaprojektiga 2012 ma ei liitu. Kindel on see, et paaril järgmisel aastal vaba aega veel juurde ei tule. Hakkan aga vaikselt nokitsema tegemata asju ja lõpetan pooleliolevaid. Võib-olla õnnestub ka mõnes vahetusprojektis veel osaleda.

Ja nüüd uut aastat ootama!
siblik posted @ 09:42 - Link - kommentaarid (3)

28 Detsember 2011
JÕULUTEGEMISED

Lihtsalt mõned pildimeenutused tuleviku tarbeks.

Kõigepealt kaardid. Neid saatsin sel aastal kõigest 7 ning pildile neid korraga püüda ei õnnestunudki, kui mõned siiski.Elu esimene piparkoogimaja. Vildakas sai, aga lapsed käivad seda iga päev silitamas, ju siis neile meeldib.Päkapikk pani meil kingid sokkidesse.Pärg ukse küljes, mis sai ka projekti TK jõulupärg kirja.Ning lõpuks üks pisike käbipallike.Ilusat aasta lõppu!
siblik posted @ 17:42 - Link - kommentaarid (3)

20 Detsember 2011
LILLELISED LABAKUD

Eestis on olemas üks praeguseks 381 liikmega grupeering, kuhu on kogunenud 2010. aasta sügisel sündinud laste põhiliselt emad.
Tegime siis meiegi soovijate vahel jõululoosi jaminu pakike läks Tartusse. Et pakki saavad kindad, oli kohe selge, aga et just sellised kindad, on puhas juhus. Tegelikult tuli lõplik lahendus vaadates Monika Reitsaku (FB-s MonikaR, blogi Monika ja moonid) loomingut. Mõtlesin küll, et ei vaata, aga kuna mulle tundus, et midagi on puudu, siis pidin inspiratsiooni ammutama.Lõng: Superash Vital (100% vill)
Varda 3,5Alustasin 60 silmaga ja kudusin Lesley Stanfieldi raamatust leheküljelt 74 satsi nimega “lained”. Kuna need lained kippusid kangesti rulli keerama, ääristasin serva hiljem rea kinnissilmustega.
Edasi kudusin 40 silmusega.
Pöidlad on kootud kiiluga.Sinised lilled on omalooming, aga ei saa anda pead, et keegi ei ole selliseid varem teinud.
Lõng aasta emade-isade tekkides kasutatav sinine jil. Heegelnõel nr 3. Kaunistuseks veel pärlid, litrid ja atlasspael.

Kaardi tähkese leiab siit.Tegelikult on mul kohutavalt kahju, et kodus oleva 2 väikese lapse kõrvalt ei ole vähemalt mul võimalik mitte midagi suurt ette võtta. Vaatan ka vahel ikka teiste blogisid ja muudkui kadestan-kadestan-kadestan. Ehk kunagi.....

siblik posted @ 09:23 - Link - kommentaarid (4)

12 Detsember 2011
TAGASIVAADENovembris tegin ühe mänguasja kasti. See ei olnud isegi plaanitud linnukese tööna, olin oma musta kassiga juba ette leppinud, sest aega lihtsalt ei ole. Aga suurem laps oli nüüd kuu aega sõimest kodus ning kuidagi on vaja meelt lahutada, siis ühel päeval karpi jõupaberiga üle kleepides tekkis mõte ka riiet proovida. Nii me mitmekesi selle tegime - üks pintseldas liimi, teine määris laiali ja kolmas pani riide paika. Tahan küll hoopis teistsugust mänguasjakasti ja võiks ju öelda, et see on ajutine, aga kõik teavad, et pole midagi püsivamat, kui see ajutine. Näis siis.Muidu möödus november Sipsikute vallas. Kuna telliti võimalikult raamatu näoga isend, tuli tegelda jälle natuke tootearendusega.
Pisikesi ei hakka praegu näitama, aga suur sai selline.Lõng põhiliselt Capri ja heegelnõel nr 3.
Pikkust on tal 35 cm.

Ja need paberist lilled kuuluvad muidugi nende pisiasjade hulka, millega ma olen kuu aega tegelenud, aga millel ei hakka pikemalt peatuma. Ainult ühte riidest lillekest näitaks veel, mis kaunistas kingituseks läinud veinipudelit.siblik posted @ 12:18 - Link - kommentaarid341193 visits