Isetegu
Minust
Vanus: 30+
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: Kaalud
Meeldib
Päike, kevad, vesi, kodus olla
Ei meeldi
ajapuudus, magamatus, liiga palju lund
Minu õpetused
Lingid

Arhiiv
Praegu

Raamat
Väikevend ja Karlsson katuselt

Film

Muusika

Isetegu
Kogun siia oma isetegemised, kui jaksu on, siis ka koos täpsemate juhistega.
31 August 2011
PABERIST KORVKrooniline ajanappus sundis ka augustis midagi lihtsat välja mõtlema.
Idee ja õpetus: ajakirjast Minu käsitööd 11/2009Ega see reklaamide rullikeeramine nii lihtne ei olnudki, kui esmapilgul võiks tunduda. Päris mitu rulli läks enne aia taha ja alles esimese päeva lõpuks tekkis kätte mingi tunnetus, et kuidas ja kui palju. Jah, ma rebisin, rullisin ja liimisin neid reklaame 2 päeva.

Ning äärepitsi kudumine võttis teised kaks päeva, aga pole parata, ma olen kootud pitsidest praegu vaimustuses.
Õpetus raamatust: Kootud äärised ja kaunistused ja pitsi nimi on kirikakarde kett.
Vardad: 1,5
Lõng: iirisniit kodustest varudestAinuke miinus asja juures on see, et minul kodus olev akrüülvärv seda paberit ära küll ei katnud ja kuna alustasin nagu ikka viimasel minutil, siis polnud aega ka uut otsima minna. Aga jällegi oli väga mõnus nokitsemine.
siblik posted @ 08:37 - Link - kommentaarid

11 August 2011
VALLATU TEKSAKLEITKui ma kevadel (või õigemini talvel) ajakirjas Käsitöö (kevad 2011) seda kleiti nägin, armusin kohe. Aega võttis, mis ta võttis, aga valmis ma selle kleidi nüüd lõpuks ka sain. Nagu ikka, oli harutamist ja oli ideede muutumist, mis on minu puhul nii tavaline, aga tulemusega olen ise rahul. Ainult ei tea, kus ma sellega nüüd vastu talve käima hakkan.Piisas kahest paarist teksadest, lillelise seeliku aga pidin kaltsukast juurde ostma nagu ka lilleline pael tuli juurde osta.
Pikkus umbes 85 cm.
siblik posted @ 11:33 - Link - kommentaarid (15)

04 August 2011
LASTE ERI

Viimasel ajal hakkab mulle rohkem ja rohkem tunduma, et igasugu sotsiaalvõrgustikud on geniaalne väljamõeldis. Sõltuvuse tekkimisest ma seekord ei räägi. Pigem sellest, et sattusin FB keskkonnas tellimuste soonele ja viimasel ajal olen lisaks igasugu projektidele ka mütse kudunud ja kaelkirjakuid heegeldanud. Mütsid on olnud põhiliselt varem näidatud rullääre ja punase lillega mudelid. Kuna mulle aga masstoodanguga tegeleda ei meeldi, arendasin seda mütsi edasi. Mulle omale meeldivad kohutavalt igasugu kootud pitsid ja satsid. Nii ma ühe siis mütsile külge aretasingi.Lõng: Capri
vardad: 2,5

Kaelkirjakuid tegin ka.
Lõng ikka Capri ja heegelnõel 2,5. Sees lambavill ja kõrgus umbes 17 cm.
Osad on kinnitatud 2 erineva niidiga, sest kasutajad on alla-aastased ja tahavad tõenäoliselt kirjakute kallal natuke matsutada. Samal põhjusel on ka silmad tikitud. Kaks kirjakut on veel tegemisel.Ja oma lapsed said heegelniidi rullist tehtud pliiatsitopsi:siblik posted @ 10:08 - Link - kommentaarid (2)341193 visits