Rekukese meisterdamised


Rekukese meisterdamised
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
minust

Vanus: 27
Elukoht: Pärnumaa, Paikuse
Tähtkuju: Kaksikud

Õmblen, õmblen ja veelkord õmblen... heegeldan, koon ja küpsetan ka!

tsitaat

Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest.


kõige enam tegelen

otsi...Google Custom Search


ajalugu

Viimased postitused
Märts 2011


külalised

Mind on külastanud 320379 külalist!
MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
14 Märts 2011
MINU ESIMENE LEIVATEGU

Küpsetasin täna elu esimest korda leiba! Ma mõistan, kui nüüd mõni loeb ja imestab, et alles nüüd, see meil nii popp värk. Aga võtsin hoogu mis ma võtsin, jõudsin päris leiva teoni alles nüüd.
Kui välja arvata väike viimistuslik äpardus, siis läks tegemine kohe esimesel korral ülihästi. Ma loodan, et see pole selline algaja õnn, mis kestiski vaid esimese leiva tegemise aja.
From Kokandusnurk

Retseptiks googeldasin "Ärma talu leib", mille leidsin siit blogist. Mina tegin ühe leiva koguse ja mingeid seemneid ei pannud, esialgu.

Tegelikult algas kõik nii, et mu õde oli mingil üritusel oma sõbranna küpsetatud leiba saanud ja talle nii väga maitses. Kuna oleme ka vaikselt ise leiva tegemise mõtteid mõlgutanud, siis oli tema sõbranna nii hea ja jagas õele juuretist.
Mulle ei andud aga süda rahu, hakkasin ise juuretist tegema, panin juba hapnema ja puha. Siis aga lugesin ja harisin end, et õigeks juuretiseks saab see alles peale 3-4 leivategu. Mina nii ei tahtnud ja ei tundunud õige, kergem ikka juuretis sebida. Sain siis oma õe käest juuretise ja mõtlesin proovida (õe leivakesed millegipärast ebaõnnestusid ).
Mõeldud tehtud - panin eile juuretise hapnema, täna segasime jahu sisse ja panime kerkima (hapnes ja kerkis vannitoas põrandasoojendusel ). Igaks juhuks panin vormile veel toidukile peale, et kui "äkki" kerkib liiga palju ja froteerätik tainaseks peaks minema... ja hea oli. Retseptis on kergitamise ajaks märgitud 4-6 tundi, aga ma korra kiikasin 3 tunni pealt, et kuidas kerkimisega lood on ja juba oli kilesse kinni kerkinud. See oli kerkinud juba enam kui poole võrra! Kiirelt ahi sisse ja küpsetama. Kile eemaldades tuli ka pealmine ilus sile tainakiht maha, aga no mis seal ikka, ikkagi esimene kord ju! Läks ahju nii nagu oli (olen järgmine kord targem ). Ja kui kiirelt see ära küpses, olin pere ette valmistanud, et nüüd läheb veel üle tunni aega, aga ei miskit, 45 minutit ja oli valmis! Ja nii-nii hea, miks ma küll varem pole seda asja ette võtnud?!
Igatahes ei ole see kindlasti mitte viimane kord!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
klikka ja uudistahetkel käsillõpetatud projektid

asjalikud lingid

Vahva tissipadi @inksu
Suvine pontšo
3D lumehelbed
Kaartide valmistamine
Heegeldatud lapitekke
Heegeldatud ingel
Nokaga müts @Mannu
Heegeldatud linikud
Pitsid
Heegeldatud boolero
Pisike märkmik
beebipapud 2
Kaltsunukud
Heegeldatud öökull
Heegeldatud jõuluehted
Beebipapud @ Buffin
Beebipapud @ kelly26
Sew4Home
Suur heegeldamise album
Romantilised õlakatted
Rohelise mustrialbum
Kangaroosid
Tatiana mustrikogu
Volditud tulp