Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
November 2010

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
28 November 2010
Taaskasutus

Taaskasutus on lahe! Mulle meeldib väga tarbetuks osutunud asjadest tarvilikke asju teha.

Kunagi kogusin veinipudeli korke suurtesse klaasanumatesse, aga kuna nende peale ja vahele hakkas hirmsasti tolmu kogunema, siis ühel hetkel loobusin sellest ilust. Nii nad seisidki mul kilekotis mitu aastat kuni nüüd otsustasin neid otstarbekalt ära kasutada. Otsustasin teha veinipudeli korkidest teadete tahvli. Tahvli tegemiseks võtsin ühe pildiraami, eemaldasin klaasi ja liimisin pudelikorgid kuuma liimiga aluse külge kinni ning kaunistasin kunstlille ja pärlitega.

Ja nüüd üks juba suvel valminud töö mida ma siiani ei ole veel näidanud. Kui mu sõbranna mulle piparkoogivorme pakkus teadsin ma kohe mis neist saab. Ma teadsin, et nendega ei hakka ma kindlasti taignast piparkooke välja lõikama vaid neist saab hoopis üks kaunistus aknale. Tegemist oli kolme sarnase kuid erinevas suuruses südamekujulise vormiga mille ümber ma kerisin traadi millele omakorda olin lükkinud erinevas suuruses pärleid. Iga südame keskele kinnitasin niidiga kristallid. Ühendasin vormid omavahel niidiga ning kõige ülemisele vormile tegin ka kinnitusaasa.

Sellised tegemised siis seekord. Päikest teile südamesse hoolimata sellest, et väljas sajab lund ning toredat esimest adventi.

Päikesekiir posted @ 15:45 - Link - kommentaarid (4)185352 visits