Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2010

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
16 Jaanuar 2010
Nõiakübarast talvine seade

Kui ma poes nägin müügil musti nõiakübaraid,tekkisid mul peas koheselt ideed milleks mul neid vaja läheb. Ma olen sellise väikese kiiksuga ostleja, kes poes ei vaata tooteid pilguga mis otstarve asjal on vaid mida uut neist teha saab. Ühest kübarast tegin sügisese seade. Teisest kübarast otsustasin teha jõuluks seade, aga kuna aasta lõpus oli nii palju tegemist, siis sain selle alles mõned nädalad tagasi valmis. Mulle väga meeldivad kuusemunad ja kui ma 2008 aasta lõpus tegin väikestest kuusemunadest pärgi, siis seekord tekkis teistmoodi idee neid kasutada.

Kõigepealt värvisin nõiakübara hõbedase spray värviga üle ning pihustasin sisse makroflexi. Kui makroflex oli ära paisunud (nägi välja nagu kuhi jäätist vahvlikoonuses ), torkasin makroflexi sisse väikesed konksud, mille külge kinnitasin tamiili. Siis liimisin kuumaliimiga erineva suurusega kuusemunad makroflexi külge.

Selline ta siis lõpuks välja näeb:

Ilusat talve jätku kõigile! Väljas on praegu nii kaunis. Mina ise vahetan aga natukeseks ajaks lumemäed liivamägede vastu ja laen oma päikesepatareisid.

Järgmise korrani!

Päikesekiir posted @ 16:21 - Link - kommentaarid (9)183443 visits