Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
Mai 2009

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
31 Mai 2009
Lihtne nipp

Täna näitan ühte väga lihtsat nippi kuidas paari minutiga on võimalik oma kodule teist ilmet anda. Mõni nädal tagasi Rootsis Panduro Hobby poes käies jäid mulle silma paar vanaaegse kujundusega disainpaberit suuruses 30x30cm.Tavaliselt kasutatakse neid pabereid scrapbooking tööde juures, aga mina otsutasin neist teha hoopis seinapildid. Koduextra poest leidsin õnne peale just sellised pildialused nagu vaja. Need on päris rasked pressitud papist ja just kreemikaks värvitud nagu disainpaberite värv. Ainus asi mida teha oli vaja, oli eemaldada pildialuselt esialgne motiiv.Ja siis muud ei midagi kui liim pildialusele ja paber peale. Ja olidki uued seinapildid valmis ja ripuvad nüüd seinal.

Nii võib kasutada ükskõik millist paberit, tapeeti, kangast vms. ja pilte vahetada kasvõi iga nädal. Ja üldse tasub poodides silmad lahti ringi käia, sest võib sattuda mitmesuguste huvitavate leidude peale. Mina vaatan juba ammu poes käies asju sellise pilguga, et mida ühest või teisest asjast saaks ringi tehes midagi huvitavat meisterdada. Nii ongi mul kogunenud päris mitmeid huvitavaid asju, mida tavaliselt poest osta ei tahakski, aga kui on olemas idee, siis võib lõpptulemus olla miskit väga põnevat. Nendest leidudest aga juba edaspidi.

Praegu on aga aasta ilusaim aeg – lilled ja puud õitsevad, väljas on soe ning päikeseline ja õuest ei tahakski tuppa tulla. Siin siis mõned fotod minu aiast.
Päikesekiir posted @ 16:06 - Link - kommentaarid (8)181321 visits