Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
Detsember 2008

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
15 Detsember 2008
Jõulumunadest pärjad

Kas teid ei aja hulluks see jõuluehete küllus, mis tervitab sind pea igasse poodi sisenedes? Minul võtab küll silme eest kirjuks ja tekitab vastakaid tundeid. Ühest küljest on neid ilus vaadata – üks ilusam kui teine ja nad nagu sosistaksid: „Tule osta...“ Samas kui nad kätte võtad, näed kui lihtlabaseid ehteid tänapäeval tehakse – vahtplast kaetakse sädelusega või on nad lihtsalt plastmassist. Seepärast kuulub minu süda endiselt nõuka aegsetele klaasehetele, eriti veel väga vanadele. Kuid vahtplast jõulumunade heaks küljeks on see, et nad on purunematud ja neid on väga hea kasutada igasugu seadete juures, nagu ma ka taimedisainis eelmisel nädalavahetusel tegin (vajan valget aega, et fotod teha ja siis saan ka teile näidata).

Tegelikult meeldivad mulle kõige rohkem aga naturaalsetest materjalidest jõuluehted. Eelmisel aastal kaunistasin jõulupuu vildist ja puidust südamete, põtrade ja kuuskedega ning õmmeldud inglitega. Hoopis teine tunne oli.

Ja mulle kohutavalt meeldivad väikesed jõulumunad. Sel aastal on neid veel eriti palju ja erinevates värvides müügile tulnud, aga hind on neil ka päris krõbe. Eelmisel aastal tegin väikestest jõulumunadest sellise lauapärja

ning ka sel aastal ei pidanud kiusatusele vastu ja ostsin suurel hulgal jõulumune ning tulemus on selline

Neid pärgi on väga lihtne valmistada. Vaja võtta vaid vahtplastist rõngas ning kuuma liimiga munad rõnga külge liimida. Viimasega tasub olla aga äärmiselt ettevaatlik, sest isegi mina, kellel on kuumaliimiga töötamise mitmeaastane kogemus, suutsin oma näpud nii ära põletada et nahk maas.
Päikesekiir posted @ 21:47 - Link - kommentaarid (11)183443 visits