Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
November 2008

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
16 November 2008
Ühe kella totaalne muutumine

Soov proovida ise kella teha on mul olnud juba ammu. Algul mõtlesin, et ostan kellamehhanismi ja siis vaatan millise aluse külge seda hiljem kinnitada. Aga siis nägin poes just selliste seieritega kella nagu mulle meeldis. Saigi kell ära ostetud ning sellega tabasin 2 kärbest ühe hoobiga - sain korraga nii kellamehhanismi kui ka kellaaluse.

Ega muud olnudki teha kui kellalt eemaldada pealmine paber. Seejärel värvisin kella üle valge akrüülvärviga ja et värvitud pind jääks ühtlane, kasutasin värvimisel rulli mitte pintslit. Siis lakksin alusele salvrätist välja lõigatud roosid. Numbrite jaoks tegin šablooni ja švammitükiga kandsin peale tumepruuni akrüülvärvi. Pruuni värvi tupsutasin ka üle kella. Kõige lõpuks pintseldasin kella üle lakikihiga kastes enne pintslit natuke valge akrüülvärvi sisse. Nii ei jäänud roosid liiga erksad vaid jäi natuke kulunud mulje.

Kell enne:Kell nüüd:Panin ennast täna kirja minu jaoks esimesse koostegemise projekti – Advendiinglite tegemine. Igasugused inglid on minu lemmikud ja seepärast otustasin ka sellest projektist osa võtta. Esimese ingli idee on olemas, ainult vaja veel mõned materjalid osta. Ja üks asi milles olen kindel on see, et igaks tähtajaks teen erinevatest materjalidest inglid.
Päikesekiir posted @ 18:36 - Link - kommentaarid (7)185992 visits