Minu aardelaegas
About Me
Age:
Location: Viimsi
Zodiac Sign: Kaalud
Likes

Dislikes

Archive
Viimased postitused
Märts 2012

Minu aardelaegas
Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm
04 Märts 2012
T-särk

Tere üle hulga aja! Vaatan, et viimasest postitusest on möödas peaaegu viis kuud, mis tundub endalegi uskumatuna. Kuid ega ma ei ole vahepeal laiselnud. Novembrikuu oli väga kiire ja möödus jõulutellimuste täitmise tähe all, sest detsembrikuu olin Eestist eemal. Jaanuar ja veebruar on olnud töörohked ja seetõttu ei ole jõudnud foorumis käia, et näidata enda tehtud töid kui ka olla kursis teie tegemistega.

Selle aasta esimeses postituses näitan teile T-särki, millele maalisin Mickey Mouse pildi. See lõbus motiiv on pärit minu lapsepõlve T-särgilt. Ma armastasin seda särki väga ja olin väga kurb kui sellest ühel hetkel välja kasvasin. Siiani olen seda särki alles hoidnud ja nüüd, kui poodides on saada kõikvõimalikke värve, otsustasin lapsepõlve lemmiksärgi taaselustada.

Piirjooned tegin Marabu siidimaali musta guttaga ning värvisin Marabu tekstiilivärvidega. Mulle Marabu tooted meeldivad ja nende värvide kohta võib öelda küll ainult kiidusõnu. Värvid on väga kaunid ja erksad ning neid on väga mõnus ja kerge kangale kanda. Esimese korra kohta on minu meelest tulemus rahuldav. Kuna mulle kangale maalimine väga meeldima hakkas, siis ei jää antud töö kindlasti viimaseks.

Selline sai minu T-särk:

Ja mõned kaardid meenutamaks möödunud sõbrapäeva

Soovin teile kaunist ja päikeselist pühapäeva!

Päikesekiir posted @ 14:07 - Link - kommentaarid (6)176089 visits