Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
10 Juuli 2008
Nublik andis mängu teatepulga mulle.
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid 10 aastat tagasi?
No siis sai taas tööle mindud. Vanem poeg oli juba lasteaia eas ja kuna meil polnud vanaemasid käepärast, siis pidi selle suve valvelasteaias veetma.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Soh...
esiteks, oleks vaja lõpetada ämma suvila "kraapimine", e. vana lahtine värv vaja maha nühkida, et saaks uus peale võõbata.

teiseks, ootan, kui mees jääb puhkusele ja siis on vaja minna metsa. Kevadel sai kuusekesed istutatud ja need ootavad ülevaatamist ja rohu ümbert trampimist.

kolmandaks, oleks tarvis veel kraamida ja endale kasutud, kuid terved asjad viia Taaskasutuskeskusesse.

neljandaks, teha konkreetsemad puhkuse plaanid ja puhata Eestimaal.

viiendaks, lõpetada esimene katse pärliuss.

3. Lemmiksnäkid?
Šokohoolik olen minagi. Söön sellest korralikult kõhu täis ja siis mõni kuu ei vaata sinnapoolegi, kuni järgmise korrani.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kui ma oleksin miljonär, siis kustutaksin jooksva laenu. Ehitaksin endale metsa väikese onni, kus saaks linnamürast puhata. Teeks poegadele kooliraha portfellid. Annetaksin SOS-lastekülale.

5. Kohad, kus oled elanud?
Sellele küsimusele vastates tekib rohkemgi küsimusi. Niisiis: Pilistveres, Moldova Benderõ linnas 12a, Tartus ülikoolis, Lihulas, Haapsalus ja nüüd siis pealinnas.

Mängu ei oskagi rohkem edasi anda, eks see ole keerelnud ka juba mõnda aega.


Nüüd pühendun taas pärliussi heegeldamisele. Sai seda ikka alguses mõned korrad ka harutatud, aga muidu olen rahul. Taas hakkab uus "nakkushaigus" sellest tekkima. Kasutan hanejala mustrit ja olen meeldivalt üllatunud.

tuulik posted @ 12:14 - Link - kommentaarid

269616