Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
27 Veebruar 2010
Messing on väga sümpaatne traadimaterjal, üllatus-üllatus! Ja Egiptuse sõlme teema on väga paeluv. Seda tehnikat kasutades saab tõesti kauneid ehteid kujundada.
Seekord kõrvarõngad tsitriiniga. Kevadeootuses...tuulik posted @ 14:09 - Link - kommentaarid
23 Veebruar 2010
Inspireeritult Mei Tan traadikeerutamisest proovisin ka teha midagi sarnast. Vahva võimalus auguta kivikeste kantavaks muutmisel.
Tegemist tiigrisilmaga ja metalliks seekord messing.


Juurde sai tehtud kõrvarõngapaar, millel konksud kullaga kaetud traadist. Messing võib tekitada tundlikel inimestel allergiat Cu ja Ni sisalduse tõttu.


Kahju, et ei õnnestunud kristallide ilu pildile püüda, seeeest orhideeõied pakuvad lohutust.

Kena saabuvat Vabariigi sünnipäeva!
tuulik posted @ 18:50 - Link - kommentaarid (3)
22 Veebruar 2010
Kõrvarõngad hematiidiga. Proovisin teha klassikalist LoveKnot'i, aga tuli midagi seda meenutavat. Mis siis ikka, kui nii-siis nii.
Naljakas lugu on mul kõrvarõngaste pikkusega, kuidas ka ei sätiks ikka tuleb 4,5cm. Lausa naerma ajab.

Hüva päeva!
tuulik posted @ 08:06 - Link - kommentaarid (1)
20 Veebruar 2010
Lisandina kuukiviga kõrvarõngastele, tegin ka ripatsi. Soovi korral saab komplektina kanda.Talverõõmu!
tuulik posted @ 09:12 - Link - kommentaarid
19 Veebruar 2010
Veebruari alguses nägi ilmavalgust üks armas tütarlaps. Ja käed iseenesest hakkasid poes näppima roosat lõnga. No mis siis ikka, tuli ühed sokimoodi papukesed teha. Pole ma suurem asi kuduja, aga neid asjakesi otsustasin varrastel teha.

Lõngaks on Emmebi BabyBoom ja õpetus pärineb siit, nr.44.

Leidsin meie ühes helmeste e-poes toredad käsitsi tehtud klaashelmed (väike poeg ristis need kohe ufo-deks) ja neist sündisid kõrvarõngad kullaga täidetud lisanditega. Kui väga meeldivad, võid endale saada.Kena nädalavahetust!
tuulik posted @ 17:53 - Link - kommentaarid (4)
13 Veebruar 2010
Seekordne samm ketitehnikate proovimisel kehastus käeketiks.
Tegemist messingtraadiga 0,8mm(20ga) ja kahesuuruste rõngastega sisemise diameetriga 3mm ja 6,5mm. Suuremad rõngad saaks asendada ka ühekordse jämedama traadiga, aga seda paraku mu varudes ei leidunud.
Keti põimingu nimetuseks originaalis on "StepingStones".
Tegevust jagus kohe mitmeks tunniks, aga tulemusega olen ise üsna rahul.

Mu töökaaslane, kes on tegev ühe Tallinna kiriku koguduse juures, palus levitada teavet heategevusliku projekti kohta. Kudumisega tegelevatele isetegijatele on see teema kindlasti tuttav juba eelmise aasta lõpust. Tegelikult, saab sellega hakkama ka algaja vardaliigutaja.
Kudum Etioopia beebidele.
Isetegijate link

tuulik posted @ 20:41 - Link - kommentaarid
12 Veebruar 2010
Täiesti spontaanselt valmisid kõrvarõngad kuukiviga. Neil kristallidel on selline kaval kassisilma effekt. Olenevalt valgusest ja vaatenurgast on nad rohekad-pruunikad-hallikad-kreemikad. Väga soe ja naiselik kristall.
Pikkuseks 4cm ja ikka hõbedaga tegemist.

Reedese päeva puhul otsige üles oma kallid sõbrad ja veetke üks nauditav õhtu.
tuulik posted @ 08:13 - Link - kommentaarid (1)
10 Veebruar 2010
Imetlesin kaunist talvist päikesepaistet ja taevast, leidsin toreda helesiniseviirulise kristalli, sinine pitsahhaat. Imeline abiline kurguprobleemide selgitamiseks. Keerutasin traati ja iseenesest tulid kaheksakujulised krimblid. Kokkuvõttes üllatusin tulemuse üle.tuulik posted @ 11:25 - Link - kommentaarid (3)
09 Veebruar 2010
Väike variatsioon eelmiste kõrvarõngaste põimingust nimega "Barrel". Ehe tehtud sinise-rohelise fluoriidi kristalle ja hõbedat kasutades.
Õpetusi kettide tegemiseks saab leida siit ja siit. Edukat proovimist!

tuulik posted @ 08:05 - Link - kommentaarid (1)
05 Veebruar 2010
Lumine ja helevalge ümrus paneb ka sisemuses Valget otsima. Vaatamata oma väga tagasihoidlikule välimusele on haoliit väga võimas kristall. Esitlen kõrvarõngaid haoliidiga. Põimingul on pikk ja lohisev nimi "Rhinos Snorting Drano".

tuulik posted @ 12:42 - Link - kommentaarid (1)
03 Veebruar 2010
Kuna töökaaslane tõi juuretise otse kätte, siis ei jäänud mul muud üle kui hakata leiba tegema. Olin juba mõnda aega imetlenud eesti naiste leiva meisterdamist, aga et ise... Niisiis, siin mu leivakesed. Üks tavaline ja kaks kõikvõimalike teradega.Pole vaja kirjeldada kui hea on omatehtud leib!

Sellega mu küpsetamise tuhin veel otsa ei saanud ja lisaks sündis veel Pidusai. Mõnusa martsipani/pirni täidisega.Potipõhja oli jäänud suts spagette ja premeerisin meie neljajalgset lemmikut. See oli üks ütlemata vahva vaatepilt. Kuidas küll loomad ja lapsed neid pikki makarone niivõrd sarnasel viisil söövad.Ja täna eheteteemalisi pilte ei tulegi.
tuulik posted @ 17:41 - Link - kommentaarid (4)

273374