Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
23 September 2009
No-nii... täna lõpetasin ühe suuremat sorti kee. Oi, ma olen nii rahul
Tõepoolest!
Selle kee nimi oli juba enne n.ö. sündi valmis ja kristallid ritta laotud suure hoolega. Kuna keskmise osa kivikesed on suuremad ja kaalukamad kui teised, siis võttis enamuse ajast nuputamine, kuidas seda kõike kantavaks muuta. Kees on esindatud hulk huvitavaid kristalle. Keskmeks on suur ümar granaat, vasakule (kui pilti vaadata) jääb naturaalne safiir ja paremale küaniit (mu viimase aja lemmik), allpool on lapis lazuli ja hematiidist Ankh. Veel leiab siit karneooli, obsidiaani,sodaliidi ja mäekristalli. Ja nüüd pildid keest nimega ISIS.

Siin on natukene näha ka granaatpunast värvi.


Seda puhku tuli selline kinnis.


Selline on küaniidi salapärane ilme.


Pisut eksperimenteerin piltide taustadega.


See pilt on oma lõbuks, sest nii mõnus on seda ehet käes hoida.


tuulik posted @ 17:18 - Link - kommentaarid (4)
21 September 2009
Selle seeria viimane ripats on tehtud vasktraadiga. Lisasin ka mõned helmed ilme kergendamiseks. Küll on kahju, et ei ole leida vasetatud otsaga toorikut.


tuulik posted @ 06:40 - Link - kommentaarid (2)
20 September 2009
Kolmas ripats on tehtud messingtraadiga ja kullatud mob.toorikul. Mulle on see ripats kuidagi lemmikuks saanud selles komplektist. Seekord proovisin kasutada sirgemaid jooni ja ei lisanud muid vidinaid, tegelikult avastasin et mul polegi messingist tarvikuid... ??:
Keti tegin ka seekord ise. Juba mõnda aega uurin kettide isetegemist. Selleks mul puudusid korralikud tangid, aga varsti on nad minu poole teel. Siin jagan ühte linki, mille leidsin interneti avarustest.
Nüüd siis ka pilte mu kolmandast ripatsist.

tuulik posted @ 21:03 - Link - kommentaarid
19 September 2009
Täna näitan ripatsite seeria teist liiget. Seekordne ripats on tehtud 925sterlinhõbeda traadiga ja mõned pisihelmed lisaks. Selle ripatsi keti tegin ise ja olen taolise keti tüübiga väga rahul. Kindlasti kasutan seda tehnikat veel. Kristallide komplekt on samasisuline kui eelmisel ripatsil: must turmaliin, suitsukvarts, amazoniit, sodaliit ja punane jaspis.Päikeselist nädalavahetust!
tuulik posted @ 10:04 - Link - kommentaarid (3)
18 September 2009
Tohohh, juba pea kuu aega pole siia midagi kribanud... hmm, kuhu küll see aeg on kadunud?
Üht-teist olen kokku keerutanud traadist ja ilma auguta kivikestest/kristallidest. Valmis sai seeria mobiili ripatseid. Kristallide komplektid on koostatud põhimõttel, et neist saaks abilised tegusatele inimestele, kes on pidevas suhtluses läbi mobiiltelefoni. Turmaliin, suitsukvarts ja amazoniit on tuntud kui tugevad elektro-magnetsudu neutraliseerijad. Sodaliit aitab säilitada selget pead ja punane jaspis hoiab inimese ilusti maas.
Pildistamisega nägin seekord palju vaeva, kord ei olnud sobivat ilma ja enamasti pole argipäeva õhtul lihtsalt aega.

Esimesena valmis ripats kullaga täidetud traadiga, ehk gold-filled. Lisasin ka mõned helmed. Ripatsi toorik on kullatud osadega.

tuulik posted @ 16:59 - Link - kommentaarid (2)

273445