Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
14 November 2010
Inspiratsiooni võib leida millest iganes, lihtsalt mingil hetkel kohe tead et on vaja tegutsema hakata.
Tehes hommikul koeraga kiiret jalutust, jäävad teele kaks kaunist hõberemmelgat. Need puud on kasvanud kõrvuti teadmata ajast ja on oma kaunis kulgemises rõõmustanud kindlasti paljusid linnas elavaid inimhingi.
Kui silma jäi sobiv kivi, hakkas visioon arenema ja nii sündis ripats serpentiiniga "SweetWillow". Alles hiljem lugesin põhjalikumalt nii pajude kui serpentiini kohta ja selgus, et see on üks parimaid kooslusi.
Nüüd siis pilte. Taipasin ikka ka tegemise protsessist ühe pildi klõpsata.


Enne oksüdeerimist.


Pärast.


Tagumine pool.


Kogu kauniduses.


Rahulikku hingedeaega.
tuulik posted @ 18:05 - Link - kommentaarid (15)
02 November 2010
Unistuste Roosiaed... Teame ju kuidas vajab idee seeme hoolitsevat suhtumist. Unistuse toitmine ja kasvatamine on nagu elusolendi eest hoolitsemine. Kogu toiming vajab parasjagu aega ja pühendumist, soojust ja Armastust. Ja siis, kui oled kulgenud järgides oma sisetunnet, loksub kõik paika, iga pisimgi detail on omal kohal, vot siis näed oma Unistust õide puhkemas.

Esitlen keed "RoseGarden". Nagu mu viimase aja ehetele kombeks, on ka siin palju sümboolikat.Hõbedast raamis rubiin-fušiit, hõbeda ja rohelise aventuriini helmed, naturaalse rubiini tilk pikendusketil.Tagumine pool näeb välja selline.
Siin on lisaks näide mu ehetele eelnevast hobist... niplispits.


Mõeldes emale.

tuulik posted @ 20:45 - Link - kommentaarid (5)

273445