Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
30 November 2009
Igatsus helesinise taeva järele viis mind sellise kristalli juurde nagu sinine kaltsiit.
Veeretasin neid kivikesi tükk aega peos ja siis leidsin suhteliselt sarnase paari kristalle. Ja niimoodi sündisid kõrvarõngad.

Aga sellest veel ei piisanud mu igatsuse leevendamiseks. Tekkis tungiv vajadus ka ripatsi jäerele. See ripats mulle väga meeldib, sellega oli tükk tegemist ja pusimist, et korralikult raami jääks püsima. Kivil on loomulikud pisivead väikeste mustade täpikeste näol. Need pisikiiksud kristallide juures on väga armsad.

tuulik posted @ 18:08 - Link - kommentaarid (3)
28 November 2009
Jätkan tegelemist trummelpoleeritud kristallidega. Tegelikult, see on mu leivanumbriks muutunud.
Üks inimene soovis endale ševroonametüstiga kõrvarõngaid. See kivike on selline valge-lilla värvusega ja igal kivikesel on oma iseäralik muster.
Siin nad siis on. Pikkuseks tuli 5cm.

Rahulikku Jõuluaja saabumist!
tuulik posted @ 20:50 - Link - kommentaarid
25 November 2009
Kena Kadripäeva! Head karja- ja pereõnne!
Uskumatu, et juba pühapäeval on esimene advent...
Kuused on teel linnaväljakutele ja loodetavasti ka lumi varsti katab maa.
Kolleeg tellis endale komplekti kõrvarõngastest ja ripatsist. Tema lemmikud värvid on roosa ja sinine. Nii ta valiski London blue värvi klaaskvartsist helmed ja mustika värvi tilgad. Metalliks ikka hõbe925.

Üks kullakarvaline krüsanteemikarva õhuline lilleke sai ka valmis.Ärge laske ennast meedial ära hirmutada ja ikka Päikest südamesse!
tuulik posted @ 08:09 - Link - kommentaarid (5)
16 November 2009
Ühel argipäeva õhtupaoolikul oktoobris, kui oli mitu päeva hall ja vihmane olnud, tabas mind inspiratsioon. Vahetult enne loojangut selgines taevas ja nähtavale tuli kaunis sügisene taevas oma värvide mänguga. Seda siis tööl olles, kui andsin silmadele pisut arvutipuhkust. Koju jõudes, ladusin kristallid ritta ja kujunes kavand käevõru jaoks.Siin on esindatud sinine kaltsiit, labradoriit ja hematiit. Pikendusketil on väike mäekristall. Käevõru pikkuseks on koos pikendusketiga 20cm. Metalliks sterlinghõbetraat.
Uurides kristallide kirjeldusi võib ütelda, et lisaks sügavale kaitsele kiirel arenguteel aitab see ehe langetada vererõhku. Seega on teda hea kanda vasakul randmel. (Usku peab ikka ka olema ).Olge rõõmsad, siis ei pääse batsill kiusama!
tuulik posted @ 21:44 - Link - kommentaarid (1)
08 November 2009
Täna pajatan natukene mäluga asjadest. Nimelt, üle poole aasta tagasi ulatas mulle üks kallis inimene peotäie kummalisi helmeid ja palus neist midagi kantavat teha. Need huvitavad helmed on lihvitud 5tahuliselt ja ma tükk aega ei osanud neist midagi mõistlikku moodustada. Eriti kui on tegemist üle 100 aasta vanuste väärikate asjadega, kuhu on salvestunud põlvkondade mälu.Küll aga polnud enam pääsu, kuna lähenes inimese sünnipäev. Niimoodi siis mind tabas koduteel trollis sõites sähvatus ja tegin neist liithelmed.Otsisin välja kasinad mustade elementide varud ja nii sündis komplekt kõrvarõngastest ja keest.

Kingitus üle antud ja rõõm mõlemapoolne.
tuulik posted @ 15:27 - Link - kommentaarid (7)

273436