Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
31 Mai 2010
Oeh... lõpuks ometigi hakkab elukene tasapisi roopasse tagasi minema... Vahepael otsustas mu kallis keha anda pikemat sorti mõtlemise aega pannes mind horisontaalasendisse eksisteerima. Enam-vähem kuu pikkune aeg nagu oleks elust välja lõigatud ja oma kiires siblimise voolus minu jaoks seisma jäänud. Sorteeritud mõtetest ja tunnetest võiksin raamatu kirjutada.
Mis siis ikka, vähemasti käed olid suutelised midagigi tegema ja nii sündis sobilik kehasoojendaja. Idee andjaks Käsitöö 2010 suvine number. Kiidan selle ajakirja tegijaid - igaühele midagi, sisult tore ja kena.
Lõngaks NovitaWindLuxus. Pole ma eriline kuduja, aga nüüd sai selgeks pusitud poolpatent- ja patentkude. Ja tulemuse üle on mul väga hea meel. Kui geniaalselt lihtne tegumood ja tekib soov teha tulevikus veel midagi sarnast juba varrukatega.tuulik posted @ 19:22 - Link - kommentaarid (12)
13 Mai 2010
Päike, päiksekene päikesekivis... Ilusad ja ABkvaliteediga kristallikesed on nagu loodudki selleks et neist sünniks kõrvarõngad. Seekord väike kordus kunagisest keldiketi variatsiooni katsetusest. Metalliks 14K/20 kullaga täidetud traat ja toorikud.

Nautige kaunist ilma ja hoidke rõõmu südames!
tuulik posted @ 07:14 - Link - kommentaarid (3)
04 Mai 2010
Soojendav, särav, leebe ja naiselik kooslus poolvääriskividest leidis oma tee ehteks. Komplekt kõrvarõngastest ja keest. Keskseks teemaks naturaalne päikesekivi oma kauniduses ja mõjus. Selles ehtes leiab veel roosat kvartsi, tsitriini ja karneooli. Kõik on viimistletud 14K/20 kullaga täidetud traadi abil, teisiti polekski võimalik.

tuulik posted @ 09:17 - Link - kommentaarid (3)

273490