Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
12 Mai 2009
Lisaks eelmises postituses olevatele kõrvarõngastele tegin ka ripatsi. Tegelikult, leidsin veel neli terveks jäänud hõberõngast, millest käänasin ketilülid ja nii sündis komplekt "Purity".
Kena töönädala jätku.
tuulik posted @ 20:34 - Link - kommentaarid (2)
11 Mai 2009
Võimalikult palju isetegemist(-tegevust)... Niimoodi nimetaks hiljutisi ponnistusi teha ise hõbeketti. Nojah, eks see liigne agarus alati ei too soovituid tulemusi, aga siiski. Midagi suutsin ikka valmis pusida ja "karu mantlist sai hiirele vest".


Need kivid on crack cristal 10mm lihvitud rombid sellise vahva nimega nagu latern shape. Mulle need kristallid tohutult meeldivad. Kõrvarõngaste kogupikkuseks tuli 5cm.tuulik posted @ 15:58 - Link - kommentaarid (2)
10 Mai 2009
Juba mõnda aega tagasi telliti kõrvarõngad. Sooviti kuldsest materjalist ja meil läks sobiva kivi otsimisega ikka tükk aega. Niisiis, valisime GF traadi ja valged/läbipaistvad tsirkoonist tilgad. Eile said nad siis lõpuks valmis. Üldpikkus 2,5cm. Kokkuvõttes vägagi sädelevad ja sellised "kavalad" ehted. Samal ajal lihtsad ja esinduslikud.
Eksperimenteerisin taustadega ja pildid siin.


Kaunist Emadepäeva jätku!
tuulik posted @ 12:03 - Link - kommentaarid (3)
05 Mai 2009
Oli vaja kiiresti teha kingitus ühele daamile. Niisiis, valmisid kõrvarõngad musta oonüksiga. Lisanditeks hõbe. Üldpikkus 4cm. Mulle meeldis neid teha, kuna osad leidsid ennast ise mõeldes inimesele. Sedasorti toimetades nagu oleksin kõrvaltvaataja rollis ja alati põnevil et mis siis lõpuks sünnib.

tuulik posted @ 18:56 - Link - kommentaarid (2)
03 Mai 2009
Tere kena pühapäeva õhtut! Enda jaoks sain täna suure isetegemisega valmis. Esimene filigraantehnikas töö. Nagu ikka esimese katsetuse juures on mitmeid vigu, eks ma veel nuputan, kas üldse parandan midagi või jätangi nii, mälestuseks.
Niisiis, tegemist poltkõrvarõngastega, ringi diameeter on 2cm. Traadi keerutasime väikese pojaga kahasse, kuna ei ole võimalik tema juuresolekul võtta kätte ühtegi tööriista meenutavat aparaati, et teda koostöösse ei haara. Seda tegemist tuleb veel harjutada ja keeret järgmine kord tihedamaks muuta.
Pildid niimoodi ja naamoodi.Olge ikka rõõmsad ja terved!
tuulik posted @ 18:56 - Link - kommentaarid (5)
01 Mai 2009
Kena Kevadpüha!

Taas valmis üks lilleke seemnehelmestest. Kallis ämm tellis selle ja järgmisel nädalavahetusel on kohe tore põhjus see talle üle anda, Emadepäev!Pilte teen tavaliselt hommikul koeraga jalutades ja lisan siia ka pildikese meie toredast sõbras. Täna ta kohe oskas mulle ilusti poseerida.

tuulik posted @ 18:34 - Link - kommentaarid (1)

273369