Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
22 Juuni 2012
Väike portselanist pross leidis oma koha jakil.

Toredaid pühi!
tuulik posted @ 19:37 - Link - kommentaarid
21 Juuni 2012


Kollane... Tuleb nentida, et see ülesanne oli mulle väääga keeruline.
Ja nagu ikka, kui hetk tundub täiesti arusaamatu ja mõte on totaalselt umbe jooksmas, tekib väike võbelus kusagil kukla piirkonna juuksenääpsudes.
Nõnda sündis kollastes toonides kaart. On ta nüüd päike, päevalill, gerbera või krüsanteem? Jäägu vaatajale oma nägemus.

Värvispektri projekt annab hea võimaluse proovida erinevaid tehnikaid, mis on muidu jäänud tasemele kunagi-võibolla-proovin.
Seekord siis QUILLING, ehk paberfiligraan. Spetstööriista mul selleks polnud, aga millal siis üks eesti naine hätta jääb, kohaldasin lõhestatud hambatiku. Kindlasti pole see teab mis uus mõte, aga ma olin oma lihtsa leiutisega väga rahul. Paberimaterjali leidsin vanema poja sahtli põhjast, värviline käsitööpaber ja kollane siidipaber.

Kena suve!
tuulik posted @ 19:43 - Link - kommentaarid (2)
14 Juuni 2012
Täiendusena nendele kõrvarõngastele soovis omanik samas stiilis sõrmust.

Sõrmus "Tähetolm.Olen."


Hõbe ja ametüst.


Omaniku nimetähega.


Pean tunnistama, et sõrmuseid pole ma palju teinud, ei teagi miks. Aga sõrmuseseeme on pesa teinud ja ehk sünnib neid veelgi.

tuulik posted @ 14:42 - Link - kommentaarid (2)
08 Juuni 2012
Kellel võimalik käige kindlasti vaatamas käsitsi tehtud klaashelmeid.
Ei saanud ma sealt ära tulla tühjade kätega. Näppu jäid sellised kuulikesed.Ja neist said sellised kõrvarõngad.tuulik posted @ 12:32 - Link - kommentaarid
04 Juuni 2012
Oih, avastasin, et on näitamata jäänud viimasel harjukate koostegemisel õpitud fimo-pross. Õpetusi jagas Karnaaks. Minule oli see esmakordne kohtumine selle materjaliga ja väga põnev tegemine oli. Ja muidugi seltskond - SUPER!

Selline rahvusliku hõnguga sõlemoodi prossike "nõelaotsast kukkus"tuulik posted @ 19:23 - Link - kommentaarid (2)

273436