Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
23 Juuli 2012


No mis sa ikka teed, kui tegemist on keskmiselt tavalise Eestimaa suvega. Tuli väikesele pojale vest kududa. Niigi on ta enamuse suveajast olnud tatine, olgu siis vähemasti emme kätesoe vestile lisa andmas.
Õpetus Dropsi kogudest. Lõngaks täiesti tavaline maavillane hallikassinine.

Rõõmu!
tuulik posted @ 18:47 - Link - kommentaarid (4)
14 Juuli 2012
Kuna porselanist ehete nikerdamise pisik on kanda kinnitanud, aga endal tarvilik tööriist ahju näol puudub, pöördun kallite isetegijate poole palvega. Nimelt, kui kellegil on teavet ahjuomanike kohta kes teeks (värvikinnitamise) põletust 800'ga Tallinna kesklinna piirkonnas või Mustamäe kandis, siis oleksin väga tänulik informatsiooni eest.

Siin üks pildike toorikutest.


Infot palun privasse.

Parimat!
tuulik posted @ 14:08 - Link - kommentaarid (1)


Must-valge projekti raames üllitasin prosside kolmiku. Ehted on valmistatud ehtsast portselansavist. Detailid käsitsi voolitud ja maalitud. Vahepeal küpsetatud ja glasuuritud, värv keraamikaahjus kinnitatud.Minu isiklik lemmik. Arhailise tikandi elupuuteema muster koos eluseemne sümboliga.


Kaunist suve!
tuulik posted @ 13:41 - Link - kommentaarid (5)
05 Juuli 2012
Lapsele oli hädasti mütsi tarvis... mitte tavalist nokatsit, vaid sellist omamoodi sooviti. Nii ma siis sukeldusin uurima tublide isetegijate heegeldatud suvemütsikesi. Kokkuvõttes ikka kombineerisin siit ja sealt. Aitäh viidete ja juhendite eest.

Heegelnõel nr.3 ja Steinbach Capri Ombré 100% puuvillane lõng.
tuulik posted @ 17:20 - Link - kommentaarid (2)
02 Juuli 2012
Kristallide maailm on vapustavalt üllatav! Kas teadsite, et kristalli geoodi seest on mõnikord võimalik leida imelisi kristallkuulikesi. Just, nagu pärlikabi seest on võimalik leida imelisi pärleid.

Sellistest kristallpärlitest sündisid kõrvarõngad "Süütuse aeg".


Rõõmsat suve!

tuulik posted @ 14:13 - Link - kommentaarid (3)

273436