Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
29 Juuli 2010
Esitlen kee ripatsit nimega "INSIDE OUT". Visioon sellest ehtest oli olemas juba mõnda aega ja plaanisin teostada seda natukene teisiti. Kuid nagu ikka elus juhtub, oli vaja aega et idee ja teostus korralikult paika asetuvad. Ripatsi keskmes on ahhaadi geoodi lõigatud ja lihvitud ehtekivi. Selle kauni kristalli "võlus välja" Ene. Ülimalt andekas ja julge Hing.
Niisiis, ripatsi jaoks lõikasin/lihvisin/haamerdasin ja jootsin hõbedat. Ripats on varustatud ka ametlike nime- ja proovimärgistega. Aga pildid nüüd siin.

Õnneks jõudsin teha veel pildi enne oksüdeerimist.


Oksüdeeritult.


Kihiline nagu kook.


Tagumine pool.


Selline siis...


Mõõdud koos aasaga 4,5*3cm.

tuulik posted @ 07:33 - Link - kommentaarid (4)
22 Juuli 2010
Jätkuvalt kulgen filigraani lainel. Sellel korral näitan kõrvarõngaid granaadiga. Nende kõrvakaunistuste nimega on üks täielik segadus. Endal helises peas neid tehes palake E.Abeli esituses "Vana arm ei roosteta..." ühest kodumaisest kultusfilmist. Hetkel on nad nimetud siiski. Tänulikult ootan pakkumisi, kui kellegil tekib äratundmine.
Nüüd siis mõned pildikesed. Üks õnnestus tabada veel tegemise käigus.Kogupikkuseks iseenesest 4,5cm.


Erinevad taustad.


Rõõmsat suve jätku!
tuulik posted @ 07:54 - Link - kommentaarid (6)
12 Juuli 2010
Üks kaugel täiuslikkusest tulemus, aga jagan sellegipoolest. Juhtus nii, et me kallis lemmikloom suures õue pääsemise tuhinas kaotas rihma küljest oma nimesildi (kus ka omaniku tel number peal). Linna keskkonnas elavale koerakesele on selline "isikutunnistus" vajalik. Seega, vaja see ise teha. Esimest korda tegelesin vaskplekiga. Katsetasin oma motoriseeritud abilisega lõigata, viilida, lihvida, poleerida ja graveerida. See viimane töö vajab ikka veel õige otsiku leidmist ja korralikku harjutamist, aga kiri on äratuntav siiski.tuulik posted @ 07:23 - Link - kommentaarid
08 Juuli 2010
Ühele elusolendile on väga tähtis soodsaks kasvuks korralikult ettevalmistatud ja haritud pinnas. On see siis taim või inimolevus. Sellist energeetikat olen enda jaoks leidnud suitsukvartsi kristalli mõjus: hoolitsev, turvaline ja toetav.
Nii sündisid kõrvarõngad nimega "Kasvamine".

Variatsioon eelnevalt valminud kõrvarõngastest "Vision", filigraantehnikas hõbe, üldpikkus 3,7cm.
tuulik posted @ 18:29 - Link - kommentaarid (2)

273436