Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
27 Juuli 2009
Tere töönädala algust! Eilne päev kujunes kohe väga tihedalt sünnipäevade rohke ja oli tarvis ennast kohe tõsiselt tagasi hoida, et jaguks ruumi hüvadele roogade.
Ise tegin vahelduseks Kass Arturi maiust. Ostsin lastele maisipulki, aga need ei maitsenud, kuna polnud Lotte pilti karbi peal. Sedasi aga olid kadunud poole tunniga.
Vaheetapist ka pilt


Kuna oli ikka kingitust ka vaja teha ja aega polnud kohe üleüldse, siis seekord läksin välja kiire ja kindla variandi peale. Klõpsasin toorikutele kristallid sisse ja kõrvarõngad missugused. Kohe piinlikult lihtne tegemine.Tegemist ikka 925 hõbedaga ja 4mm CZ kivikesed. Küll nad sädelevad kenasti!tuulik posted @ 20:31 - Link - kommentaarid (2)
24 Juuli 2009
Küll oli tore tulla täna koju... Sooja vihma kallas nagu oa varrest. Endal kingad läbimärjad ja näpu otsas lompides lustiv laps. Loodetavasti jääb ennustatud uputus tulemata.
Omaniku leidis üks ripats. Mulle väga meeldivad need naljakad helmed! Ja paistab et ka teised on neist võlutud.Head kandmist!

tuulik posted @ 17:09 - Link - kommentaarid
15 Juuli 2009
Käsil on suurem nö. projekt ilma läbiva auguta naturaalsetest poolvääriskividest ja kristallidest ehete tegemine. Selle projekti puhul on mulle antud võimalus väga palju oma käe järgi sättida. See annab suure vabaduse, aga ka vastutuse.
Esimesena valmis üks huvitav kee, mida tegin suure naudinguga. Selle kee keskmeks on looduslik smaragd (u.2x3cm). Siin tunnete ära mäekristalli, obsidiaani, labradoriidi, päikesekivi, kuukivid ja roosakvartsi. Kristalle valides, tegi mulle üllatuse päikesekivi. Kui keegi vaevleb energia puuduses, siis julgen seda soovitada, aga mõõdukalt.
Metalliks on 925 sterlinhõbeda traat ja ka 1,8mm väikesed helmed. Kee pikkuseks kujunes u. 50cm. Tegelikkuses lisasin ka pikendusketi, mille seekord käänasin/väänasin ise, seda piltidel pole.

Ripats tagaküljelt. Seekord ripatsi karkassi jootsin kokku.


Kee sai nimeks "Terviklikkus". Ja minu üllatus oli suur, kui lugesin pisut smaragdi kohta. See kristall on inspiratsiooni, piiritu kannatlikkuse ja terviklikkuse kandja. Samas on kees esindatud nii valge kui must, nii päike kui kuu.

tuulik posted @ 20:07 - Link - kommentaarid (8)

273361