Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
30 Jaanuar 2011
Kohe ON tarvis ära märkida, et täna hommikul nautisin vaatepilti, kuidas varblased rõõmsalt sädistasid kibuvitsa põõsas. Mõnus! Kevade ootuse seeme juba idaneb...
Kristallidest komplekti omanik leidis veel mõned kivikesed ja nii sündis kaitsev kaunistus telefonile.Amazoniit, rodokrosiit ja tsitriinid.

Klõbistasin ka sutsu vardaid. Praeguse rikkaliku lõngavaliku juures on Ondas'e lõng ikka SUUR defitsiit. Õnnestus mul puht juhuslikult soetada paar tokki ja sai valmis sall. Minu meelest igati tore ja romantiline, aga mu kallis meespere laitis selle maha. Nõutult võtsin salli tööle kaasa ja viisin töökaaslaste "kohtukulli" ette.Sall leidis hetkega uue omaniku.

Toredat töönadalat!
tuulik posted @ 19:53 - Link - kommentaarid (6)
15 Jaanuar 2011
Brrr, küll ikka külmavana näpistas ninast täna hommikul, kui koeraga jalutama asutasin...
Aga see-eest oli üle pika aja päike ennast näitamas ja tuju kohe helgem ja olemine rõõmsam.
Täna näitan naturaalsetest kivikestest keed. Seda, mis kuulub komplekti varasemalt näidatud kõrvarõngaste ja käeketiga. Tekkis selline tore kooslus, lausa Kolmainsus... Kolm ehet komplektis kristallidest mis valminud MaaEma põues. Ja kaunistamas ühte sädelevat Maa tütart... Nagu mõistate, on need kivikesed ka minule oma mõju avaldanud - rõõm.

Oma koha on selles ehtes leidnud larimar, kaltsiit, rodokrosiit, karneool, preniit, roheline aventuriin ja tsitriinid. Kõik on viimistletud "gold-filled" traadiga.

Hoidke üksteist ja olge terved!
tuulik posted @ 19:11 - Link - kommentaarid (4)

273445