Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
26 Detsember 2014
Ja veel... Fortuuna naeatas taas! Kui AMANDA korraldas oma imeilusate prosside loosimise, ei saanud ma kuidagi vakka olla. Ja nüüd naudin ja kekutan uue prossiga.Fimo-muusa õnnistagu tegijaid jätkuva inspiratsiooniga ja uute ideedega!Nautige sõprade seltsi ja olge terved!
tuulik posted @ 21:34 - Link - kommentaarid
25 Detsember 2014
On ikka tore küll, kui suguselts kokku saab üle pika aja. Märkamatult on marakrattidest saanud koolijütsid ja isepäistest pubekatest sirgunud vahvad noored täiskasvanud. Pisut eakamatel on jätkuvalt silmis säde ja hea nõuanne igaks elujuhtumiks varnast võtta. Kõhud täis ja kingid lunastatud.

Aga alati juhtub sekka mõni üllatus. Seda küll juba sutsukese aja eest.
Jõulukuu loosiingel oli sellel aastal minu suhtes väga lahke, tänu!

Nimelt, MUHU PORTSELAN loosis välja maalitud kruusi ja nüüd joon hommiku kohvi mõnusast, paraja suurusega kirjatud tassist.Enda isetegemine on seekord kulinaarne. Katsetasin esmakordselt teha Brüleekreemi, mmmnämmm-kui-hea... Põleti ka omast käest olemas, vahet ju pole, kas põletada hõbedat või suhkrut.


Rahulikku pühade jätku!
tuulik posted @ 17:25 - Link - kommentaarid
24 Detsember 2014
Imelist jõuluaega teile, kallid käsitöölised isetegijad!Toredad töökaaslased kogusid kokku mõned küünlajupid oma majapidamistest et mul oleks võimalus realiseerida pähe turgatavaid uitmõtteid. Tänutundes teostasin mokaotsast poetatud mosaiikküünla valamise idee.

Jätkuvat inspiratsiooni ja teostamisrõõmu!tuulik posted @ 11:36 - Link - kommentaarid (3)
14 Detsember 2014
Mu aknalauad on lillepotte täis... nimelt orhideedega täidetud potte. Sellel aastal ei õnnestu mul kuidagi kontakti saada taimekestega, no ei õnnestu õitsema neid meelitada. Seda enam olin üllatunud ja rõõmus, kui avastasin õievarre taimelt mille olin suvel istutanud ümber ja ei osanud lootagi sellel hooajal õitsemist.Väikesed katsetused uute materjalide ja ideedega. Semiportselanist magnetid rahvuslike tikandite mustrite motiividel. Autentsusele ei pretendeeri, lihtsalt inspireeritud mõttemõlgutused. Siin on mängus erinevad glasuurid ja BOTZ Unidecor värvid.Kinnituseks on tore ja õhuke magnet, mis peaks püstises asendis kandna kuni 200g.


Imelist advendiaega!
tuulik posted @ 20:23 - Link - kommentaarid (1)
07 Detsember 2014
Sügise toonides valgest savist puuviljavaagen või kauss, kuidas parasjagu tarvis.

Siin katsetasin liita savist rullitud ja rebitud väikemad tükid üheks tervikuks. Selliselt tekkis vahva struktuurne pind, millel sai ära kasutada ARSi kuldse glasuuri voolav omadus. Kokkuvõttes näen siin suure joastiku möllavaid ja vahutavaid koskesid.

Kollektsioon portselanist kõrvarõngaid ootab päkapikke.


Minu eheteloomingut leiate huvi korral Krunnipea Butiigist, mis on jõulueelsel ajal avatud ka pühapäeviti.

Imelist advendiaega!

tuulik posted @ 17:13 - Link - kommentaarid (2)

273363