Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
24 August 2014
Täna näitan vanema poja kätetööd.
Kui kevadel pärisime, et milline on tema soov jäädvustada gümnaasiumi lõpetamine, siis oli sooviks mõni tore kogemus. Kuna noormees oli nädanud huvi proovida sepakunsti, siis nii asusingi võimalust otsima. Nagu "klaveri põõsast" leidsin Kunstiakadeemia poolt pakutava suvekursuse. Paraku suve alguses kursust kokku ei õnnestunud saada, siis toimuski ettevõtmine augustis. Viie õhtu jooksul tuli poiss koju tahmane kui mooramaa mees, aga rahulolev.

Sellised sepised valmisid toreda juhendaja näpunäidete toel.

Homme ootab noort inimest eest rebaste orienteerumine TTÜ kampuses ja algab tudengipõli.
tuulik posted @ 17:42 - Link - kommentaarid
17 August 2014
Lehtedel on kombeks teatud ajaetapis puult lahkuda... Nii ka meile kallid inimesed tihti lahkuvad pisut kaugemale, see ei tähenda, et võimatult kaugele... Tänapäevased sidevahendid lühendavad vahemaid tunduvalt ja mõnikord on suhtlemise isegi tihedam, kui see oli käega katsutavas kauguses.

Kingitusena valmis keraamiline alus LEHT. Seda saab kasutada mitmeti, kuigi esialgu oli see mõeldud seebialuseks. Multitalendist sõbranna üks kirg on seebikunst.

Imelist suvelõppu!
tuulik posted @ 19:45 - Link - kommentaarid (1)
03 August 2014
Nõnda siis... Sellisel imelisel suveajal on kohe hädasti vaja ühte ilusat päikesevarju!
Mõte ja idee võtsid küpsemiseks omajagu väärtuslikku aega, aga nüüd on ta valmis.

Meie kaubandusvõrgust leida valgete detailidega vihmavarju/toorikut on omamoodi väljakutse. Aga järjekindlus viib sihile ja õigel ajal õiges kohas ta mind ootas, mitte küll täiesti ideaalne variant aga siiski. Muster on pärit netiavarustest, mingist venekeelsest foorumist. Materjaliks puuvillane valge Iiris-niit, heegelnõel 1,5mm. Dia 106cm, varre pikkus 71cm.

Passitamise hetk.


Katte koorimine.


Kogu kauniduses.


Rõõmu ja rahu!
tuulik posted @ 09:00 - Link - kommentaarid (8)

273490