Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
30 Aprill 2011
Ongi kauaoodatud Kevad pärale jõudnud! Oeh, küll on ikka hea värskes õhus püüda linnulaulu, vastsündinud rohu ja mulla lõhna. Maja ees on sirelitel pungad tohutu kiirusega paisunud ja juba paistavad õite kobarate alged. Jõuaks vaid hetke tabada.

Keest jäi jäerele peotäis killukesi ja proovisin "nikerdada" kinniseta käevõru. Tulemus siis selline.
Turvalist lendu!
tuulik posted @ 17:07 - Link - kommentaarid (1)
24 Aprill 2011
Valget vahtu...
Seekordne satsisall iseendale.


Ja väike lilleke ikka ka.


Meenutus kahenädala tagusest vetevoost.


Koksige mune ja olge ikka rõõmsad!
tuulik posted @ 13:17 - Link - kommentaarid (1)
19 Aprill 2011
MMMMM... Kevad... Selline eriliselt sinine taevakaar on ainult kevadeti, kõrge ja selge, kristallne...
Naiselik Vägi. Võimas ja hell, karge ja tasane, ettearvamatu ja alati armastav. Täiuslik kui pärl. Meis kõigis on Jumalanna vägi.
Kaelakee "Jumalannale".
Hetk enne...
Siin on esindatud Nevada türkiis, lihvitud (rose cut) kuukivi, magevee pärlid, 925'hõbe. Keskse motiivi mõõdud on 27x37mm, kogupikkus 49cm.

Kaunist Kevadet!
tuulik posted @ 20:00 - Link - kommentaarid (6)
16 Aprill 2011
Uskumatu! Mõned aastad tagasi kinkis mulle täditütar peaotäie lumikellukesi ilusasti seadesse vormitult. Lillekestel olid ikka sibulakesed ka all olemas. Kahju oli neid niisama saatuse hooleks jätta peale äraõitsemist ja "ehku peale" torkasin nad korrusmaja ette muru sisse. Eelmisel aastal polnud neist mingit märki ja arvasin et ei pidanud maalt pärit lillekesed karmile linnaelule vastu... Aga! Eile märkasin väikest valendavat kellukest ja kohe niii suur rõõm on. Mis on määratud idanema see seda ka teeb!

Aga täna näitan hoopis teistsuguseid õiekesi. Väikesed nööp-prossid leidsid endile kandjad.
Kokku viis prossikest seemnehelmestest. Mõõduks umbes 2,2cm.Siin kõik koos.


Kaunis saabuvat õiteaega teilegi!
tuulik posted @ 17:43 - Link - kommentaarid (2)
07 Aprill 2011
Ooo, igatsus... Unistan, kuidas soe tuul sasib juukseid ja sirelid õitsevad ning õhus levib magus õite lõhn... Seljas kerge lehviv siidikleit ja sisimas selline eriline tunne, pisut nagu pitsitab ja samal ajal magus.
Selline mõttepilt ajendas tegema midagi kullakarva ja kirjut. Nii sündis kaelakee poolvääriskivide killukestega. Kasutasin peenikest kuldset traati (28g, ei mäletagi mis asjaoludel see mu tagavarade hulka sattus) ja kattega messingtraati. Selline traat säilitab pikemaks ajaks kena kullatooni. Kivikestest on esindatud roheline aventuriin, preniit, karneool, roosa kvarts, mäekristall ja ametüst.tagumine pool näeb välja selline
Olge ikka terved ja rõõmsad!
Kevad juba tuleb!
tuulik posted @ 16:09 - Link - kommentaarid (7)

273413