Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
26 Aprill 2010
Nädalavahetusel sai antud üle üks tellimustöö ševoonametüstitega kõrvarõngad, metalliks 14K/20 kullaga täidetud traat. Esimest korda proovisin teha postkõrvarõngaid. Ise jäin küll rahule ja loodetavasti kandja ka. Ta ise on rohkem kuduja-heegeldaja, lõngaga mässaja ja naudib keetmist/küpsetamist.
Head kandmist!

tuulik posted @ 20:22 - Link - kommentaarid
23 Aprill 2010
Küll on hea vahelduseks teha ehet, mida saab diivanil mõnusasti kerra tõmbudes punuda. Siin üks pärliuss viimistletud messingiga. See ehe läheb kingituseks toredale sõbratarile.tuulik posted @ 18:10 - Link - kommentaarid (1)
21 Aprill 2010
Täna näitan ühe katsetuse tulemust.
Juba ammu soovisin proovida metalli saagimist. Aga et mitte niisama matejali kulutada, puha hõbe ikkagi, siis tegin enda jaoks julge otsuse meisterdada üks sõrmus.
Kristalle sorteerides jäi kätte üks vahva obsidiaani kivike. Ja järgmisel päeval, andes silmadele arvutipuhkust, imetlesin aknast taevaseid mustreid ning siis see juhtus - AHHAA! ja visand sai valmis.
Mis siis muud kui vaja aeg paika loksutada, et pereliikmed oleksid rahul ja koer ei hauguks.
Saagisin, jootsin ja lihvisin... seda kõike on muidugi vaja veel tublisti harjutada.
Aga aitab jutust, siin pildid nii ja naa.

Toredat tärkamist!
tuulik posted @ 21:09 - Link - kommentaarid (11)
19 Aprill 2010
Cloisonne' metallhelmed on mulle olnud täiesti tundmatud kuni töökaaslane soovis kõrvarõngaid kanda. Olevat umbes aastajagu neid toredaid helmeid kingituste karbis hoidnud ja nüüdseks tuli aeg teha ehe.Kullaga täidetud traat ja lisandid. Kõrvarõngaste pikkus 4,5cm.Vahva kolleeg lubas uue kaunistuse puhuks kohe juuksurisse minna.

tuulik posted @ 19:07 - Link - kommentaarid (3)
18 Aprill 2010
Spirituaalsete ehete jätkuks näitan komplekti trummelpoleeritud kristallidest mis on viimistletud messingtraadiga. Komplektis on kee ja kõrvarõngad. Kee keskmes leidis koha preniit, selle kõrval tiigriraud ja verekivi (heliotroop) ja mõlemale poole sobitusid roosakvartsi kivikesed. Kõrvarõngastes on peategelaseks verekivi. Sügavalt tervendav ja puhastav komplekt kristalle.Kena kevade jätku!
tuulik posted @ 19:36 - Link - kommentaarid (1)

273436