Hobi - hingetõmbehetk
Hobi - hingetõmbehetk
tuulik tuulutab...
20 Aprill 2009
Nüüd see siis hakkabki juhtuma... olen armumas roosakvartsi. Mu garderoobi on tekkinud roosa pluus, noh mida vanem seda roosam kleit, nagu on kombeks ütelda. Oli vaja minna välja ja mida pole see on roosad ehted. Siis sai kiiruga tehtud selline komplekt.



Ripatsi tegin vaimustudes IT nikerdajate liithelmeid hähes. Materjaliks siis 4mm ja 8mm roosakvartshelmed, osad lihvitud ja teised lihtsalt siledad. Ripatsi suuruseks tuli 3x2cm ja nagu ikka lisad sterlinghõbedast.



tuulik posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (2)
19 Aprill 2009
Ühel toredal inimesel on sünnipäev lähenemas. Teadagi, tööl käival inimesel on iga vabam hetk väga hinnaline. Selline olukord nõuab suurt planeerimist ja paindlikku kohandamist, et kõigile jaguks tähelepanu ja oma "tassike" ka saaks täidetud. Sedasi ma siis üritasin iga hetke ära kasutada.
Kui ma seda kassikujulist helmest nägin, nii ma teadsin kellele see kinkida. Kingisaajal on kombeks tuua kaasa igalt reisilt midagi, mis seostub nende toredate loomakestega.
Kingituseks läheb käevõru vasksel teemal ja kivikesteks merekivi 10 ja 6 mm.



Detailid lähemalt.


tuulik posted @ 08:43 - Link - kommentaarid (2)
18 Aprill 2009
Ma kohe ei tea kust kohast alustada, no nii põnevil olen! Nädalapäevad tagasi jõudis minuni sünnipäevakingitus, mille saabumiseks olin juba mõnda aega valmistunud. Nimelt, tellisin pisut tööriistu ja muid tarvikuid. Täna siis jõudsin nii kaugele, et nokkisin karbi lahti ja täitsin oma uhiuue põleti gaasiga. Ei julenud kohe kindla projekti kallale asuda, seega otsisin hõbedajääkide karbikese üles ja proovisin nendest sulatada väikesi kuulikesi.




Siis asusin ehtenõulu tegema... nooh, see tegemine vajab veel harjutamist.



Olen ikka niiii rõõmus ja rahul!
Kena nädalavahetuse jätku!
tuulik posted @ 15:48 - Link - kommentaarid (3)
02 Aprill 2009
Kaks ühes... Niimoodi iseloomustaksin äsja valminud tööd. Üks kena noorik soovis teha endale ja kaasale tähtpäevaks kingituse. Olemas olid kaks piklikku lihvitud obsidiaani kristalli ja nendest oli vaja teha ehted. Temakese kee sai viimistletud GF traadi ja lisanditega. Paelu sai tehtud lausa kahes variandis.



Ja ehe Temale valmis hõbeda lisanditega nahksel toorikul.



Kena kevadet!
tuulik posted @ 17:38 - Link - kommentaarid (3)

273472