mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


25 September 2010
Suur tänu kõigile,kes kommenteerisid.Vastuseks AlleRaale-eraldi šabloone sõrmikutele ei ole.Kinda labaosa vormimiseks kasutan šablooni teist otsa ja sõrmed vormin ükshaaval sõrme šablooniga.
mummi2 13:18 - Link - kommentaarid (1)

24 September 2010
Üks tore ühendus noori prouasid soovis kududa välislähetuses olevatele Eesti sõduritele kindaid. Ja mitte tavalisi labakuid, ikka midagi sõdurile sobivamat. Näitan siin näidiseks kootud kindaid.
Lõng villane,vardad nr.2 bambus.Siniste kinnaste muster raamatust "Eesti kindakirjad" Lihula nr.34.Pruunide kinnaste muster seeriast "naabrimemm kudus".
Pruunidel kinnastel on üks kinnas viimistlemata(loodan,et on märgatav).Tahangi rõhutada viimistlemise vajalikkust,sest olen blogideski näinud palju viimistlemata töid.

Näitan oma kinnaste vorme.Neid on mul igas mõõdus.Kui parajat ei ole,saab edukalt papist välja lõigata.Minul on vineerist.
Vormidel EI OLE üks ots laiem,see on pildistamise väike aps.Sokkidega tuleb toimetada samuti,et korralik sokk saada.
Edu teile kõigile!
mummi2 15:07 - Link - kommentaarid (11)

03 September 2010
Tere!
kõik usinad isetegijad on sallipäevast juba kirjutanud ja pildid ka pannud.Suur tänu teile!Mina sain pildid alles täna ja tahaks enda blogis ka midagi jäädvustada.Nii panengi mõned minu jaoks huvitavamad pildid.Veel näitan oma panust sallipäevaks.Et teemaks oli lehekiri,siis kudusin Õnnelehe kirjaga toiduvarju ja väikelapse mantli.Oma mantlit näitab väike Grete.Toiduvarju kudumisest on kirjutatud eelnevas postituses.


mummi2 17:21 - Link - kommentaarid (3)