mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


19 November 2013
Tere!
Täna on tore päev, sest minu postkastis oli "Käsitöö". Hakkasin vaatama ja mis ma näen! Armsad sõbrad ja töökaaslased Marju ja Epp on ilusad kindad teinud. Järgmisel lehel Pille võrratu kleit! Oh! Tähelepanelik Mardilaada külastaja võis seda kleiti laadal Pille seljas imetleda. Keeran lehte ja... Oi ma olen keeletu! Minu pooleliolevate kätiste muster! Puhtas eesti keeles. Käsitööseltsis vaatasime sama mustrit jaapani keeles ja hakkasime ka kuduma. Minu poolik töö lebas minu kõrval diivanil.
Õhtul võtsin ajakirja käsitööseltsi kaasa. Kõigil oli vaatamist ja imestamist, mis kõik võib juhtuda. Näitan teile ka oma poolikut tööd.
mummi2 11:00 - Link - kommentaarid (2)

13 November 2013
Tere!
Üks rõõmus ja värviline sündmus selles sügiseses halluses oli Mardilaat. Käisin seal minagi ja tore oli kohata nii palju toredaid inimesi.
Praegu on just kõige kiirem käsitöö tegemise aeg. Pühad lähenevad ja külm talv on tulekul. Nii ongi põhiline töö sokkide ja kinnaste kudumine ning soki kiirabi.
Näitan täna Päästeteenistusele kootud sokke. Läänemaa päästjatele kutsuti sokke kuduma ja meie seltsi naised olid usinad kuduma.Sõrmikud telliti ühele eriti suure käega mehele kingituseks. Nüüd ei saagi enne pühi teada,kas on ikka piisavalt suured.Kätised kudusin kahekordsest Haapsalu salli lõngast.Sooja tuba ja häid mõtteid ning ideid kõigile!
mummi2 18:24 - Link - kommentaarid (5)