mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


29 November 2011
Tere!
Mul lõpuks ka natuke käsitööd tehtud.Väikesed aga vajalikud esemed.Tegelikult oli kaelus juba septembri lõpus valmis ja siia jõuab alles nüüd.Kaelus noorele preilile kohaselt ikka roosa ja südametega.

Kinnaste muster jällegi raamatust" Eesti kindakirjad".Nii mõnigi võib nüüd mõelda,et ega tal vist neid käsitööraamatuid rohkem polegi kui see üks ja ainuke.Oh ei.Käsitööraamatuid on küll ja veel,koli või ise välja...Aga selle raamatu mustrid on minu jaoks kuidagi väga omad.Just need väikesed ja lihtsad mustrid.Sobivad nii kinnastele kui sokkidele.Seekord lk.15 nr.7 Kihnu.Muutsin ka natuke- nelja värvi asemel kasutasin kolme värvi.Ei leidnud neljandat sobivat. Vardad nagu ikka minu sokkidel ja kinnastel nr.2 bambus.
mummi2 17:19 - Link - kommentaarid (3)

13 November 2011
Tere õhtust!
Küll läheb aeg kiiresti! Juba Mardilaadal käidud, palju tuttavaid inimesi ning ilusat käsitööd nähtud.
Täna on mul näidata 2 paari sokke. Triibusokid ja mustrilised.Oi, mulle meeldib mustrilisi kududa! Roosade sokkide mustrid on raamatust "Eesti kindakirjad" lk.25. Soki ülemise mustri kudumiseks keerasin raamatul jalad püsti, et muster jalas ikka õiget pidi oleks. Sokid läksid sünnipäeva kingiks, tikitud kaart kaasas.
Triibusokid kudusin meie mäesuusatajast poisile jalgade soojendamiseks.
Tegusat töönädalat!mummi2 17:12 - Link - kommentaarid (9)