mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


17 Juuni 2009
Tere õhtust!Mõne aasta eest tegime käsitöö seltsis rahvariideid.Kudusime ise seeliku riide ühekordsest villasest.Mina tegin Lääne-Nigula riided.Roheline ei ole just kõige õigem värv ,aga kust sa parema võtad.Mansetid ja õlakusd on põimpiluga.Väga huvitav tegemine oli!Veel näitan ühe hästi lihtsa mustriga suvist jakki.Tehtud täiesti puhtast akrüülist 3x lõng,kuigi ma igasugust kunstkraami eriti ei armasta.Siin oli oluline värv.


NB! Nüüd selline uudis.Raamatu "Haapsalu sall" esitlus on 21.juunil kell 15.00 Epp Maria galeriis Haapsalus.Galerii asub vanalinnas tuletõrje maja vastas.Kohapeal müüakse raamatut ka(odavamalt kui poes).ehk on huvilisi?
mummi2 18:33 - Link - kommentaarid (3)

04 Juuni 2009
Tere üle pika aja! Olen vahel ikka piilunud teiste töid aga endal ei ole midagi lisada olnud.Nüüd näitan paari väikest asja.Esimestel piltide otsivad papud väikest tüdrukut.Leidsid küll ülesse!Teisel pildil on tänasele päevale kohane töö.Dˇemper on mohääri segust.Täpselt ei oskagi öelda,sest pole mingit kirja alles.Ühes vanas käsitöö ajakirjas nägin sellist lehtedega mustrit.Mulle hakkas see meeldima.Aga minu kudumil on neid lehti ikka päris vähe.Mulle just nii meeldibki.Tänase ilmaga annab ikka sooja küll!
mummi2 15:59 - Link - kommentaarid (1)