mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


30 Detsember 2008
Tere jälle! Kes ütles,et Päkapikke ei ole olemas? Et ei ole näinud? Võib-olla on viga hoopis sinus? Ehk ei ole Sa olnud nii viks ja viisakas, et Päkapikk Sinu koju tuleks. Aga Päkapikud ON olemas.Ise nägin.Üks neist pikutas jõululaupäeval meil riiulis!9 päeva vana.Hiljem puges veel kingikorvi. Jutu kinnituseks panen pildid ka juurde.Vaadake ja mõelge, kas on olemas või ei ole.Vot milline lugu juhtus! Ilusat aasta lõppu ja parimat uuel aastal!mummi2 18:47 - Link - kommentaarid (12)

25 Detsember 2008
KALLID TEEKAASLASED KÄSITÖÖ TEERAJAL!Ilusaid pühi teile!Vaadake sellel rahuajal endasse ja enda ümber.Tundke rõõmu ka pisiasjadest.Küll uuel aastal alustame jälle uue hooga.
mummi2 17:10 - Link - kommentaarid (7)

17 Detsember 2008
Ilusat jõuluootuse aega! Nii need pühad aina lähenevad.Ja ikka on kiire-kiire. Lubadus endale,et järgmisel aastal alustan kingimajandusega varem,on jälle päevakorras. Ei tea mitmendat aastat juba! See detsember on meie perele suur rõõmukuu. Üks väike tüdrukuke otsustas, et tahab just meie perre sündida. Ja nii ta tuligi.Väike ja armas.Juba järgmine põlvkond. Eks ole temalegi üht-teist kootud. Aga neid näitan hiljem.Seekord on näidata pidulikule kleidile jakike ja sall.Ilusaid pühi kõigile ja toredaid kingitusi!mummi2 15:52 - Link - kommentaarid (15)

04 Detsember 2008
Tere õhtust!
Näitan täna järge hallidele kampsunitele.Seega vol.2.Rõõmsat jõuluootust!
mummi2 15:11 - Link - kommentaarid (1)