mummi näputöö
mummi näputöö

Kõik, mida saab ise teha, tuleb ise teha!


28 August 2013
Tere kudurahvas!
Nüüd on mõni päev Pitsipäevast möödas ja muljed settinud.
Oli suur rõõm näha jälle tuttavaid ja tutvuda uute toredate inimestega.Sügav kummardus teile, et te ikka ja jälle võtate ette teekonna meie suurele pitsipeole! Loodan,et veetsite ilusa päeva Haapsalus, puhkasite, kudusite ja tundsite end muidu hästi. Paljud teist käisid meie tulevases pitsimajas ka. Nagu nägite, on selle majaga meil suured tööd ees. Palju oleneb ka majanduslikest võimalustest. Ega ühel käsitööseltsil palju võimalusi ju ei ole. Linn aitab remondiga( meie tänu selle eest), ruumid tuleb ka sisustada. Aga öeldakse, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Oleme optimistlikud. Ehk järgmisel suvel on juba midagi vaadata.
Pisut käsitööd ka.
Nagu teate, paigaldati Nancy Bushile Promenaadil pink. Nancy soovis, et me seal kudumas ka käiks. Ühel sellisel päeval oli Tagalahel väga palju kajakaid lendamas. Vist hakkas tuul tõusma. Sellel päeval tekkis mul mõte kajakatega sall teha. Selline ta sai.

mummi2 17:21 - Link - kommentaarid (9)

12 August 2013
Tere üle pika aja!
Talvest on saanud kevad ja kevadest suvi. Mina parandan aina oma kätt aga päris endiseks teda ei saagi. Õnneks käsitööd saab juba teha.
Esimene suur uudis(õigemini meeldetuletus): 25.augustil on HAAPSALU PITSIPÄEV. Olete kõik oodatud võistu kuduma ja niisama vaatama.Täpsem päevakava on meie käsitööseltsi uuendatud kodulehel haapsalusall.ee
Ühel toredal sündmusel sellel päeval tahaks pikemalt peatuda. Raamat "Helga Rüütli sallid". Hulgaliselt uusi huvitavaid mustreid kudumiseks. Helga mustrite saamislugu erineb meie harjumuspärasest mustri tegemisest. Tema loodud mustrid on alguse saanud mõnest emotsioonist või sündmusest. Loodan, et võtate raamatu hästi vastu.
Et postitus pilditu ei oleks, näitan mõna väikest tööd.
Võtmehoidjad loteriisse
Suvised sokid lastele


Olge terved ja kohtumiseni!
P.s. Võistukudumise muster on juba valmis!
mummi2 19:23 - Link - kommentaarid (4)