vahva töö see käsitöö
Minust
Vanus: parimais aastais :)
Asukoht: Tallinn ja suvel Koolimäe
Tähtkuju: Kaljukits
Meeldib
positiivsus ja rõõmsameelsus. Türkiissinine ja
MERI olen täiesti hull mere fänn :)
Ei salli :
vaen, vimm ja kadedus
Lingid mida tihti klikkan :)
_________________ _________________
kullaketrajad
ihan itse
Krista blogi
MINU GALERII

projektid milles osalen
_________________ _________________
Tsitaat
Kui kuidagi ei saa siis KUIDAGI ikka saab,
IDEE maksab :)


Sõprus ei küsi, kui palju sa kaalud,
oled veevalaja, kalad või kaalud.
Sõprus ei küsi, kus olid nii kaua-
kui tuleb sõber, katad vaikides laua.
Sõprus ei küsi, olid kaugel või ligi:
sõber teab niigi- kui pidi, siis pidi.
Sõprus ei küsi: "Kas oled mu sõber?"
Ta tuleb su karguks, kui su ihu on nõder.
Ta ei küsi kui pruut: "Kas olen sul ainus?"-
ta toob pudeli veini ja toetab su vaimu.
Sõprus iial ei küsi, kes noorem, kes vanem:
ta on nagu vein- kui vanem, siis parem.
Arm on nii üürike, sõprus on püsiv,
mina ta vanust küll iial ei küsi.


Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2009
November 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006
September 2006

Hetkel

Lugemine
kunstnike elulood, ajalugu, laevade ja tuletornide raamatud

Filmid
ajaloolised ja kostüümifilmid.Krimkad ja kohtudraamad

Muusika

vahva töö see käsitöö
IGAS PÄEVAS VÕIKS OLLA VÄIKE ROSIN EHK LOOMISRÕÕM!
31 Oktoober 2007
Selline meretöö kell saaremaa stiilis majakesega nagu sooviti on rändamas homme oma uude koju!
Kui mõnus kui endal oleks selline majake kust aknast saaks lahkuvat purjekat imetleda.


ja vahelduseks sai kingituseks tehtud selliseid naljakaid vigureid liiga palju on mossis nägu,paha tuju halli ja sompus ilma ja sellised tulid tuju tõstvad lõksukesed
annlaa posted @ 22:51 - Link - kommentaarid (5)

30 Oktoober 2007
Täna maalimise käigus tabas mind ootamatult Idee.Tahtsin juba ammu teha lapsele hea tunnistuse eest kingituse. Läks täppi -terve õhtu imetles ja hüppas rõõmust.
Harakad nagu me siin oleme ühendasime võltskalliskivid ja karusnaha.
Tulemuseks sellised udupeened mobiiliripatsid


1 neist jäi vabaks nii, et kes ees saab endale

Täna rõõmustas mind Naaskel kotitäie uhutud lauakraamiga.Uskumatu kui häid inimesi on olemas.Aitähh sulle nii ,nii armas kui on meeles peetud!
annlaa posted @ 22:11 - Link - kommentaarid (10)

29 Oktoober 2007
Alles ahjusoe töö tõrvalõhnalise nööri,meritähekese ja teokarpidega.Kipsist kalake võrgus kükitamas.Peoga liiva ja kiviklibu.Nööril puumummud.


Valmis sai ka 26nda okt postis olevale uhutud lauale töö. Mulle endale meeldib väga,väga võrgust akna idee.Töö taguse jätsin uhutud lauakarva. Jälle mu südame võitnud töö.Lihtsas kuues pilkupüüdev detail(aknad) ja tulemus millega ma ise vingelt rahul.annlaa posted @ 00:36 - Link - kommentaarid (11)

26 Oktoober 2007
Aa ma joonistasin oma elu esimese konna.

No telliti ja siis ma siin üritasin.Kõrval väike pühenduse jaoks mõeldud tahvlike.
Mul on loomadega väga kehva *joonistamisõprussuhe* eks ma vahel ikka neid teen aga aupaklikult ja ehk liigagi kartlikult.
Kunagi oli sama lugu laevadega, mitmed, mitmed tulid nagu algklassi lapsel.Praegu on mu lemmik
teema mere kõrval -suured uhked vanaaegsed laevad.Naudin igat kriipsu.Teiste tegemiste kõrval teengi ühte tellitud suursugust eksemplari-sellisel tööl on meeletu ajakulu.Joonistan pintsliga nr. 0,3
Mis veel...eelmises postis olev lillesülem on võitnud minu südame kurb aga kui kellegil soovi võin seda müüa. Ilmnes,et enne paari aastat ei saa ma seda oma kodus kasutada.Töö on kilbilaadsel kivilaastul massiivne ja raske. Ja mul on kodus väike neiu kes üritab kindlaks teha oma põlvnemist. Praegu arvab ta vist ennast ahvi soost olema.Ainus vallutamata kõrgus on kardinapuu Kõik liiguatatav mööbel kodus vahetab minu selja keerates imeväel asukohta ja siuke väga raske kivitöö on ainult ohuks Liisukese sõrmekestele ja varvastele.

Ja siin üks huvitav ja põneva kujuga uhutud laualeid ,kes annab vinge idee mida sellele joonistada -ja see idee mul käiku läheb-saab kingituseks tillukese maalitud kivilepatriinu
nagu paar posti tagasi.
annlaa posted @ 20:34 - Link - kommentaarid (7)

21 Oktoober 2007
Lõpetasin just akrüülidega kivile maalimise-idee pärit Mercari jagatud lingilt Painting Animals / Flowers on Rocks. Enamike tööde autor on Lin Wellford. Tööd on megailusad ja innustavad. Tahaks endale kunagi sellist suuurt kivilille peenart. Mulle ei meeldi eriti tegeleda näpud mullas potipõllundusega.No nagu on kõik rohitud -hakkab mõne päeva pärast jälle umbrohtu vohama.
Kole kahju ,et sellisest maasikapeenrast maasikaid ei saa.Joonistaksin neid hea meelega. Eriti kiirelt kasvavad umbrohtu täis ju maaasikad.
Algus:
ja lõpp

ja ise olen rahul
maalitud akrüülidega ja lakitud.Tööks kasutasin õhukest kilbi laadse kujuga kivi.Selle saab edukalt nõjatada vastu majaseina või koridori ,et pikaks ajaks oleks õieilu
annlaa posted @ 23:11 - Link - kommentaarid (7)

18 Oktoober 2007
Plaanisin kreegipuu oksaga metsatöö panna oksjonile aga üks armas inimene napsas selle juba omale.Nii,et tuli mõelda uus variant.
Oksjonile läks Mesimummukese Oskari kell koos kingitusega nii, et kui soovi saab seal teha pakkumisi.
Kivist kingituse pilt lähemalt selline.Kivi lakitud nii,et peaks ilmastikukindel olema.
annlaa posted @ 20:35 - Link - kommentaarid (1)


Mul käis eile isetegijast päkapikk ja kotist pudenes igasugust head kraami.
Ühte kaunist tööd näitan teilegi.Selline ehe hakkab kaunistama nüüd minu kaela.(PS.Ära pahanda tegin selle natukene lühemaks ,et sobiks kostüümiga.)


Väikesteks kingitusteks mõeldud valik maalitud kive


Need on ammu alustatud ja nüüd valmis saanud nahast lilled mis viksisin maha Kaubamajas müügil olevalt 1500.- krooniselt kotilt.Mõeldud ka kotile kaunistuseks ja lisatud omaloomingut.
PS! Magistrali Koduextras on müügil 35.-EEKI nahatöödeks ideaalne tellitava otsaga auguraud ,kes soovib nahatöid teha siis on se megasoodne ja hea pakkumine.
annlaa posted @ 05:47 - Link - kommentaarid (5)

16 Oktoober 2007
Ma olen maru õnnelik.Tegime Kastaniga oma väikese personaalse sügispaki vahetuse.Minu pakk talle veel tegemisel aga tema kingitus tuli täna Oi seal oli merehullule hullutavat nänni.

2 imeilusad kõrvarõngad meritähe ja merihobukesega.Teokarbi,pärli ja meritähe segu.Metallist mereteemalised ehete osakesed. Hea tee.Linnukestega köögirätikud.Kasekese kommid mis plikad juba nahka panid.
Ma olen väga rahul Kastanike
annlaa posted @ 16:41 - Link - kommentaarid (2)

11 Oktoober 2007
Mets väikese järvekese ja vesiroosidega.uue ideena kasutasin kreegipuu oksa.Minu meelest huvitav tulemus.Okslik oksake nagu sulanduks töö sisse.Kasutatud liiva, kiviklibu, männiokkaid ja põdrasammalt.Kinnised peidetud.Töö uus omanik on isetegija MEEL

lähemalt ka


Hellikule tehtud merekellTellitud Lotte kellJa vestist on jäänud teha ÜKS käeaugu kant.
annlaa posted @ 10:30 - Link - kommentaarid (17)

03 Oktoober 2007
Minu sügispakk.

Sisaldas akrüülvärve (väga hea meel, selliseid mul veel pole olnud saabki katsetada kuidas nad puidul jäävad) maitseteed -õuna ja türgitee ,sügispilt, stich-markerid 2tk(imeilusatest pärlitest tütreke esiti arvas ,et on kõrvarõngad ja jooksis nendega minema) tass ja vilditud pajalapid.Ja veel olid õunadraakoni kommid mis kadusid nii,nii kiiresti ,et ei mäletanudki neid enam!
Aitähh sulle Merike aga fooruminime ma kahjuks ei tea...


See on minu lemmikrand natuke ennem Viinistut - Purekkari neem siin võiksin tundide kaupa kolada sõltumatta ilmast Merre läheb pikalt, pikalt sisse neem millel hea jalutada.Tihti leiab sealt ka tormist uhutud lauda.Korra leidsin sealt isegi adruvalli seest suure ilusa pilliroost punutud mati.

Minu jaoks väga oluline sõnum ,tütrekese vest on kokku õmmeldud, jäänud teha kandid ja lõngaotsad peita. Ausalt mulle meeldib kududa aga nii suurt tööd pole ma enam üle 10 aasta ette võtnud ühest küljest oleks hea kui väga ilus välja ei tule ei peaks enam aega ja ka raha lõngadele kulutama. Teisest küljest oleks ikka vihane küll kui hoole ja armastusega tehtud töö end ära ei tasu. Nii ,et kannatlikult püüdlen lõpu sirgele!

Oi ja veel on mul midagi hingel -osalen kahe inimesega personaalses sügispaki vahetuses- esiteks Kastaniga,kes on siinse keskkonna kaudu mulle väga armsaks ja kalliks saanud.
Ja teiseks Lilleriinuga kellega koos kunagi koolipinki nühkisin... Kuna tegemised on erinevad mõtlesime vahetada pakke mis südant rõõmustaksid ja lisaks muudele toimetustele nendega praegu tegelengi.

Ja siis väikene saladus! Minu tehtud sügispakk peaks iga hetk omanikuni jõudma aga luban veel ennem avamist Teil sellessse piiluda.Seekord püüdsin teha portselanmaali


Praegu märkasin ,et minul täitus blogimisest 18.septembril 1 AASTA! Ei tea kuidas ma ilma teieta üldse hakkama sain -suur osa ilusaid emotsioone olen selle aasta jooksul saanud siinsetelt inimestelt ja Foorumi abiga olen leidnud sadu vingeid ideid.Aitähh kõigile!
annlaa posted @ 05:51 - Link - kommentaarid (10)Oled külastaja nr... 140135