Industriaallumehelbeke


Industriaallumehelbeke
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
ABout Me

Age: 31
Location: Tartu
Zodiac Sign: veevalaja

peaaegu sama ilus kui päris

Meeldib/ ei meeldi

Meeldib
varasügis, loomad, kiiksuga asjad, naeratavad inimesed, viinamarjad, rattaga mööda linna kulgeda etc.
Ei meeldi
niidi otsas teekotikesed, ebaõiglus, söögi kõrvale leiba süüa, nõretavad armastusfilmid-raamatud etc.

Arhiiv

Viimased postitused
Oktoober 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
Oktoober 2011
Juuli 2011
Aprill 2011
Jaanuar 2011
Oktoober 2010
September 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007


Sõbrad

Toredad blogidEowyni väikesed tegemised
Lin tegi
Heegeldab
Mollychicken
Allthebeatufiulthings
Haandkraft
Medieval silkwork
Tohutu inspiratsiooni sutsakas
Lingid
Anticraft
Knitting Daily


Minu blogi nuppfree counters
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
18 Oktoober 2012
Korter soetatud, sisse kolitud, puhkus lõpetatud ja töörutiini juurde naastud. Seega vaikselt saab midagi teha. Mitu mitu kuud ei suutnud ma ennast sundida rahulikult nikerdama. Elu ja olu nõudsid pidevat sebimist ja kui seda polnud, oli inertsist tekkinud rahutus ometi sees. Muide ma kolisin sel suvel kaks korda lisaks kõigele muule, seega ehk saate aru miks eetris valitses vaikus.

Tegemist järjekordse prossiga

11 Juuni 2012
Lõpuks ometi on ta valmis. Jeesuke ma arvan, et äkki kolm aastat tegin. Tõsi aktiivsuse perioode oli sel ajal vähe, aga see ei loe. Kusjuures peab tõdema, et mulle meeldib tikkida, aga naudinguks piisab vähesest. Seega vist venibki. Kui keegi nüüd aru sai, mida ma unise peaga kirja panin.

11 Mai 2012
Veel üks pross, mis praeguseks kaunistab ühe armsa inimese rinnaesist.
Mõned esemed lihtsalt on kohe sündides, kellegi omad

30 Jaanuar 2012
Kaua tehtud kaunikene, üle pika aja jälle üks pross, mis pildini jõudnud. Prossidega on mul oma seis, nimelt selline, et ülekõige viitsin ma just neid teha, isegi ei tea miks. Paras telekavaatamise tegu on.

Mõõtudelt peopesa suurune.

28 Jaanuar 2012
Et jõuluks sain (aga hiljem jõudsid minuni) überedevad kindad, siis ei saa ma neid ju kauem vaka all hoida. Pole minu tehtud, kuid käsitöö siiski, ja selline käsitöö mida minusugune kudukauge inimene teps mitte järgi ei tee. Idee ja muster saadud E. Kauri raamatust "Käsitööpäevik". Ausalt need kindad on taevalikud.
Aga minu jao autoriks on
Kaksti

Kui muud ise ei teinud siis fotod on minu tehtud. Seega ei ole päris võõrad suled, natuke on ikka oma ka.Et valet muljet värvidest ei jääks (piltidel ei ole õige värv) siis põhi on kinnastel must ja pealmine osa hall.

29 Detsember 2011
Hei hommikut või õhtut, kuidas keegi lugema juhtub. Käesolevasse aastakaussi on vaid mõni saiake jäänud ja seega paras aeg oldu-tehtu kokku võtta. Täiesti hullumeelne aasta on olnud, mitte heas ega halvas mõttes vaid lihtsalt segane. Teistmoodi ei saa nimetada aastat, kuhu mahub kooli lõpetamine, 2 kordne töökohavahetus, 4 korda kolimist, millest üks on lausa teise linna. Pisemaid pudinaid isegi ei hakka meenutama. Ja arvestades, et ka minul on vaid 24 tundi ööpäevas on selge, et mingist oluliselt käsitöö rohkest aastast on asi enam kui kaugel. Vaevu-vaevu midagi ja seegi patuga pooleks. Ette ongi tegelt näidata vaid kootud kaelus-sall-kapuuts, mis valmis minu jaoks rekordkiirusega - nädalakesega. Aga samas on see täiesti tähelepanuväärne asi, elus esimest korda ma proovisin palmikuid teha, neid kõige lihtsamaid, aga alguseks ka see asi. Onju.
Pilt pole suurem asi, aga, mis sa hädaga teed kui valgust ja pildistajaid napib. Mingi uduse ettekujutuse ikka saata lisaks tõestusele, et ma tegelt ka ikka kudusin.


ja loomulikult HEAD PAREMAT UUT AASTAT!

22 Oktoober 2011
Hei hommikut.
Minust on saanud nüüd pea, et täie kohaga päälinna preili. Pole parata elu sunnib. Ja need, kes Mu jutublogis luurel käivad, eks need teavad ka
kuis värk on. Kuigi see, kuidas päälinnas korterit otsida see nõuab lausa mitut postitust. Asja saab kokku võtta
nii, et ropp ja tõlkimatu araabia keelne sõim. Aga siiski siiski, on kiireke pilvede tagant paistmas ja kui nüüd kurjad jõud
ei sekku on mul pärast kuu ajalist eksirännakut ja seiklust oma pesa sääl. Eks annan teada kui miskit selgub. Nüüd aga klaarimiseks vanad võlad.

/>Pildilt võib näha, et mu isa on ka ninapidi asja juures, teda vägagi huvitas, mis me Katziga sõna otseses mõttes kokku keerasime.
Ja natuke ammust keeramistulemust ka:

08 Juuli 2011
Ammu pole kirjutanud ja seega on mul hulk asju elus muutunud, minu viimaste aastate suurim projekt, ehkl "jälle üks kõrgharidus" on nüüdseks edukalt lõpetatud ja paper ilusti teiste omasuguste juures. Lisaks jõudsin ka veel töökohta vahetada, aga seal õppimine jätkub, sest juuras ma olen nii noor ja roheline, et ussid ka veel ei võta. Ühesõnaga kõik on ilus ja hea ja programmile vastav ptüi, ptüi, ptüi ....
ainult käsitöö on vaeslapse ossa jäänud. Midagi nagu on tehtud ka, aga see pole pildile püütud või siis suure hurraaga alustet ja paari päeva pärast norus peaga üles harutatud. Aga, et päris ilma ka ei saa siis näitan oma tont teab kaua töös olevat, mille vanemate juurest nüüd koju tassisin ja vaikselt ikka teen ka.

16 Aprill 2011
Tänases vihmases ja hallis ilmas võite süüdistada mind. Mina olin see kuri inimene, kes eile õhtul enne magamaminekut soovis vihma ja sellist ilma, et mul mingit tahtmist õue ei tekiks minna. Eks ikka sellejaoks, et ma suudaks ennast diplomitöö sissejuhatust ja lõppsõna kirjutama. Sest ainult need kaks ja sisukord lahutavad mind sellest, et mu töö oleks eelkaitsmis kõlblik. Mis ma ikka halan, võtan endal kraest kinni ja sunnin arvuti taha.
Et ennast natuke rehabiliteerida siis annan natuke värvi. Tegemist ümbertöödeldud käevõruga, ehk siis kunagi tont teab miks ja kust sattus minu kätte kaks suurt koledat plastikust käevõru. Ühe kallal kasutasin makrameega sidumis-jõuvõtteid teine ootab oma aega.

06 Aprill 2011
Tänase päeva postituse tingis leid internetist.
Absoluutselt asendamatu abimees, kui keegi loomakesi heegeldada tahab.
"Online amigurumi generaator"

Aga, et postitus väga pildivaene ei saaks, siis pühin tolmu vanadelt piltidelt, ehk ammu tehtud kaunikesed ajast kui ma veel usinasti Kultuuri akadeemias käisin. Toona õpetati seal ka raamatute köitmist. Vanemate kodus remondi käigus tulid lagedale.

From made by me 2010


Ja natuke inspiratsiooni ka, kahjuks mitte minu idee.
Sisekujundusidee tikkimissõbrale
From made by me 2010

Link sellele

04 Aprill 2011
Vete sulamisega on loodetavasti sulama hakanud minu käsitöö alane letargia. Igal juhul algust sai sulatamisega tehtud 3. aprillil Ülenurmes, kus usinad tegelased meisterdasid kaarte ja värvisid marmorvärvidega mune. Noh tublid tüdrukud, mina nii tubli polnud ja uut ei õppinud. Kui elamises oleks lapsi siis ehk viitsiks kaunistada ka, kuid pere see olen mina, siis väga ei viitsi. Pealegi on mul lisaks sobiva vabandusena toimiv peitupugemine lõputöö kirjutamise taha. Edeneb edeneb.
Aga mõne üksi klõpsu tegin seega jagan siis neidki.
Kui keegi tunneb, et tema õigusi mitte poseerida on riivatud, palun lahkesti teada anda.

06 Jaanuar 2011
Pikk vaikus taaskordselt eetris. Eks ta nii läheb kui pildimassinat majas pole.
Aga päris käed rüppes ma siiski passinud pole, väga toimekas lõpp on olnud.
Kes tahab pikemat ülevaadet minust, minu karmavõlgadest seoses korteriga ja hunnikut raamatuarvustusi on teretulnud kiikama mu teisse veebikodusse.
http://industrialsnowflake.blogspot.com/

Õnneks vanematel pildimassin on ja kui ilusti paluda teeb pilti ka.
Noh need puidust söömistööriistad saidki kallitele esivanematele.
18 Oktoober 2010


Nüüd olen oma nukumaija kenasti sisse kolinud. Ausalt mu kogu elamine on väiksem kui teie enamuste köök, aga, et ma ise olen ausast päkapiku tõust ja koormatud nii töö kui kooliga siis mahun üpris kenakesti sisse. Keegi hea inimene võiks kirja panna mõned reeglid kolimise kohta, et kuidas võimalikult väikeste ohvrite arvuga saaks uue pesa sisse seada vms. Mina kuulsin sellist varianti, et 3 kolimist võrdub ühe tulekahjuga. Mul nüüd kaks kolimist oli vähem kui poole aasta sees nii, et kuulake kolimisproffi....
Kolimine kolimiseks see polnud midagi, aga kui Elioniga tuli murda pooleks musttuhat piiki, enne kui mina oma tehnika tööle sain siis see oli üle minu taluvuse piiri, ehk siis nüüd kui ma kellelegi s....i tahan öelda ja teatan surmtõsise näoga "Elion sind võtku" siis teate millest see tuleb.

Aga tegelikult on elu lill ja sügis veel ilusam. Minu absoluutne lemmik aastaaeg.Ja viimasena ja sugugi mitte tähtsusetuna tuleb minu pross, mis minult päris mitu tundi ajast röövis, aga tulemus on seda väärt ka. Ehk siis naiselikkus ringleb täistuuridel. See pole esimene pääsuke, sest see esimene nagu ikka on sihuke kergelt aiataha läinud versioon. Ega ikka ullike ei tule selle peale, et nailon niidi peale kleepida ei saa hästi ja satiin paela ja eritikiiretugev liimi koostoimeks on inetud lärakad. Ühesõnaga seda esimest ma teile pildi peal ei näita, kui te mind linnapildis näete siis näete ka pääsukest.


01 September 2010
Isver kui pikk paus mul blogi postituste vahele on tulnud. Aga noh minu õigustuseks räägib kaks kolimist, kuumad ilmad, puhkus, üleilmne majanduslangus ja ufode külaskäik maale, ehk siis põhjuseid ma leian. Kaks viimast põhjust on otsitud aga muu on sulatõsi, busy tüdruk pole midagi teha. Samas käsitöö lainel pole ma pooltki nii busy olnud. Hädapärast midagi valmib aga see on ka niii napilt napilt, et miskit koledat. Samas käsitöö uudistest võin teavitada oma leiust Võru Keskraamatukogus, nimelt jäi mulle näppu selline raamat nagu Valge Setu pits. Seda, et mu esiemad ka valgega heegeldasid seda ma võisin mõningate leidude põhjal oma kodus ka arvata aga, et sellest terve raamat on tehtud see oli miskit uut. Igal juhul ei ole tegemist uue äsjailmunud raamatuga, seega ma kardan seda osta eriti kellelgi ei õnnestu, küll aga saab lahkelt Võru rampsis endale paljundada ikka ikka omaks tarbeks. Ei riku seadust. Ei riku.
Natukene pilti aga siiski, vanadest varudest.

Mütsivihkajate partei esitibi. Ehk siis mütsid on põhjuseks, miks laps alati nutma hakkab kui mind näeb. Aaaa katsu sa paigal püsida kui keegi sulle lolli järjekindlusega 20X mütsi pähe proovib.

Ja lisaks üks puukahvel mu õe reisukohvrisse.
Õde on fanaatiliselt vaimustunud puidust ja muust kodusest materjalist, ja seda tasemel, kus 1 kohvritest erinevas valmidusastmes ja kujuga puitu triiki täis. Vaimusilmas kujutasin juba ette kuidas mu õeke üritab tülpinud USA tolliametnikele selgeks teha, et terve see kohvritäis on kõik omaks otstarbeks kaasa toodud söögiriistad ja tarvikud. Kas teie usuksite? Mina küll mitte. Et sellist stsenaariumit vältida soovitasin tal väita, et kilode kaupa kaunistet puitu on küll omaks otstarbeks aga mõeldud hoopis maja välisvooderduseks. Õnneks või kahjuks ei pälvinud ta pistelise kontrolli huvi. Seega ma ei saa kunagi teada, mida USA tolliametnikud vastanud oleksid.

12 Juuli 2010
Nagu lubasin nii ka teen ehk siis peotäis puitu.07 Juuli 2010
Seekord usuteemadel, ehk siis palvehelmed.

Tellija soovil ja tellija nägemusel tekkinud. Enne asja kallale asumist ma tegin ikka natuke taustatööd ka, et mis pärlid ja, mis struktuur jne. Olgu veel öeldud, et tegemist on katoliku palvehelmetega, eri usunditel ja uskudel varieeruvad järjestikuste pärlite arv ja suurus.
Mis puudutab usku siis eestlased on kummaline rahvas. Pühade (eriti jõulu àal) käivad usinasti kirikus ja teler näitab ainult laule, kus põhitegelaseks Neitsi Maarja ja Jeesuke - see on ilmselt ka ainuke aeg aastas, kus eestlased end kristlastena tunnevad. Muul ajal sebitakse usinasti mööda selgeltnägijaid ja nõidu ja hoitakse au sees vanast ristiusu eelsest ajast jäänud pühi ja kombeid . Ehk siis eestlaste talupojamõistus on pragmaatiline - küll küllale liiga ei tee.

02 Juuli 2010
Et eestlased on kärsataja rahvas pole kellelegi uudiseks. Algab nali siis kui kohalikul laiuskraadil valitsev ilm lubab mättal istuda ja lõpeb kui viimased linnud läinud ja halla täis maa. Mina paraku kuulun sellesse väheesindatud eestlaste gruppi, kel ei ole ole oma maajupikest, isegi maal pole, mitte mingit poolt meetrit ka mitte, mitte kusagil. Mis me maast räägime pole ka rõdu. Seega pean mina alternatiiv kärsatamisi otsima, sest rahvusliku idenditeedi tunne kannatakas mudu korvamatut kahju.
Voila`

Tegelikult on põhjus see, et mul õeraas on kodumail käimas ja see fännab puitu ja rahvusmustreid. Eks võõrsil on ikka oma omam.
Nii, et edaspidi on loota kohe mitu postitust puidupõletust.

08 Juuni 2010
Täna saab ülesse üks absoluutselt võrratu ja omanäoline näitus.

Kogu info on plakatil. Ja kõik olete oodatud.

Aga, et mitte ainult reklaamiga postitust täita siis üks ROHELINE õpetus ka, ehk siis mida teha vanadest frotee käterättidest.

Õpetus ise asub SIIN

22 Mai 2010

"Mitte kellelegi ei ole saladuseks, et riided on ahistavad. Eriti mütsid. Hoolimata meie väsimatutest protestidest on meie isad-emad, vanaisad-vanaemad jätkuvalt valmis meie heaoluohvriks tooma ja seda kõike ainult see tõttu, et suurt kasvu inimesed arvavad, et mütsid on HEAD, ARMSAD jne. Mina isiklikult olen täiesti veendunud, et suurt kasvu inimestel on mingi õõvastav kokkulepe mütsivabrikutega. Seega tuleb pöörata rohkem tähelepanu tagamaade uurimistele. Igal juhul kokkuvõtvalt, olukord peab muutuma ja muutubki, kui me ühise rindena mütside vastu seisame või lamame seda siis sõltuvalt sellest, kuidas kellegi arengutase lubab. MAHA MÜTSID! ELAGU MÜTSIVIHKAJATE PARTEI!!!!"

20 Mai 2010
Ja jälle pildi ülekannet fimole.
Otsustasin, et hakkan karmiks tibiks. Aitab naljast.


kes natuke teksti juurde tahab võib seda lugeda jutu blogist, mis natuke piltide poolest dubleerib küll käesolevat aga noh...
Industriaallumehelbekese jutublogi

17 Mai 2010
Hoi hoi üle pika aja. Ausalt ma ei vedelenud haiglas nii kaua nagu võiks arvata pikast vaikusest eetris. Hoopis kursatööd kirjutasin aga mitte see ei ole peamine põhjus vaid hoopis see, et minu fotokas loobus minuga koostöö tegemisest. Hoolimata eutanaasia soovidest turgutati ta siiski tagasi elule ja nüüd saan siis jälle näidata pilti ka. Haiglast olemisest veel niipalju, et kui ma nüüd räägin, et istusin nädala jagu voodiveerekese pääl ise kurgumulguni rahusteid täis topitud siis on see tõsi, niitõsi nagu ma teile siin kirjutan. Üpris kummaline oli. Elu oli ilus, eriti õues käies (ma nuuskisin selle üpris alguse faasis välja, et ma sunnismaine pole), kõik oli nii rahulik. Ühesõnaga sain täiel rinnal nautida pilvikuks olemist. Et edasisi kohmetuid küsimusi ennetada vastan ise, seina peal oli kirjas, et tegemist on kõrvakliinikuga.
Natuke pilti ka

Ja siin on minu parim katsetus Ülenurmes õpitust. Tänud sulle Laima.

30 Märts 2010
Tähelepanelik blogivaataja on ehk märganud minu järjest süvenevat vintage huvi. Ja, et minu uuest armastusest veel vähe olen ka Kaksti sellesse nakatanud. Seoses vanade ilusate aegadega selgus mitte nii ilus tõsiasi, et tegelikult kui tahta endale 50- nendate stiilis kleiti siis ongi põhimõtteliselt variante ainult 1 ehk siis maksta mingi ports raha lõigete eest. Tasuta ei jagata suurt midagi. Mis on ometigi kummaline, sest tasuta kudamise ja heegeldamise mustreid on terve nett täis. Aga aga aga, ega mind ilmaaegu koolis kunagi infootsijaks koolitatud .....

ÜHE ma siiski sain. Kuna selle ÜHE otsimise peale kulus mul tegelikult mitu päeva siis teie aja kokkuhoiu mõttes jagan oma infot.
Juhul kui teil muidugi tuleb mõte, et teil ilmtingimata on vaja ühte kaunist kaharat kleiti kevadeks. Näiteks sellist:

Kleidi lõige

Ma tean jah, et pühadeni mõni päev aega, kuid, et minakene peab minema järgmisest nädalast haiglasse ja kuni sinnani on sebimist veel omajagu siis ma ajan varakult asjad korda. Igal juhul ilusaid pühi ja olge hästi palju õues.


08 Märts 2010
Palju õnne meile kõigile naistepäevaks!
Kuna õhus on tunda kevadelõhna siis ei ole parata ... mõte liigub järjest enam seda rada. Ehk siis kevad südames ja linnupesad kõrvus.

02 Märts 2010
Natukene valget lisaks sellele halli-valgekirju loodusele. Järjekordne pross. Materjaliks kunagi vararealiseerimisest ostetud karp riidest kroonlehti.23 Veebruar 2010
Vahepeal on mitmeid toredaid ja mitte nii toredaid asju juhtunud. Jõudsin käia ninaga operatsioonil - sisemine ilu ikka ennekõike. Jõle oli. Ausalt. Nii jõle, et isegi käsitöö ei tahtnud edeneda - muust rääkimata.
Siis jõudsin ennast Võrus vanematel poputada lasta, olen saanud hunniku vahvaid üllatusi toredatelt inimestelt ja nüüd olen taas teie ees. Tegemist on XL pesulõksudega, millel siis küljed salvrätti täis. Terve eilse õhtu nikerdasin. Algselt oli idee, et vot tuunin 5 pulka ja siis on kõik, kuid need tulid üleootuste ilusad seega lasin seni kuni ühest salvrätist jätkus.

01 Veebruar 2010
Tulipunane lilleke.

Prossi tagust lähen täna Tartu pääle otsima, kuid muidu on valmis - mitte täiuslik, kuid siiski valmis. Proovin veel.

25 Jaanuar 2010
Kunagi mitme setme nädala eest said valmistehtud kolm ehte ekspuneerimise alust. Ausalt mõttetöö on üks asi aga selle mõtte käegakatsutavaks tegemine hoopis teine. Nii oligi, et käisin nagu kassimamma pojad kaenlas oma raamidega kuni erinevate inimeste abiga ja erinevatelt inimestelt laenatud tööriistadega sain, mis tahtsin. Pole ehk ideaalne variant, kuid ajab asja ära, tõestatud värk, sest lõunakeskuse jõululaadal olid nad töös. Kunagi mõtlen midagi paremat välja. Päriselt.

Ja seda, et tegemist pole tuttuute asjadega võib iga terasema silmaga inimene juba ka märgata.

17 Jaanuar 2010
Väljas on valla valge tali ja minul on valmis valge sall. Temaatikaga peaks sobima küll, tõsiselt rääkides on see kingituseks ühele väga armsale inimesele. Mustri idee on pärit internetist, kus see pesitses mingi regilaululise heegeldamisraamatu lehtedel. Aga nagu mul juba tavaks siis tulemus on kardinaalselt erinev algsest variandist seega ma ei julge öelda ka, et muster sealt pärit - idee on et keskel ruudud ja ääres teokarpi meenutav pits.
Ise jäin rahule, saladuskatte all mainin, et kuri plaan on endale ka selline teha.

NB! Palun vabandust pildi kvaliteedi pärast, see on üles sähvatud hommikul enne üheksat ja sellel kellaajal tehtud pildist ja seebikarbist oleks tegelt ka patt enamat nõuda.

Päikest teile seniks ja kaunist lumekuningriiki.

31 Detsember 2009
Maa peal on paljugi põnevat põlu all
maapealen ilu on kuivetu tuim
oled sa märganud veepeegli võlu all
kuidas siin sädeleb somus ja uim ...

...Taipad, et maapealne õrnus on vähene,
aimad, mis veetlus on voolaval veel.
Lähene veele, veel lähene, lähene,
maailmast veeilma veidi on veel,
maailmast veeilma veidi on veel.

Ei ole traditsiooniliselt talve teema, kuid egas siis prageuselgi aastaajal sealt elu ära kao.


Lisaks voolavale veele on paar peotäit ka kristallvett, ehk lumehelbeid, mis toorikutele tehtud ja mul aknast vaadates kogu aeg lumesadu nautida lasevad.

Ja, et mitte lasta head aastavahetust raisku siis kõigile oma soovide järgi kõige paremat uueks ja algavaks.

13 Detsember 2009
Olete midagi tegema hakanud mingit suvalist nikerdust ja sellest nii kinni jäänud, et asi kisub juba sundkäitumise kanti. Mul juhtus nii heegeldatud roosikestega. See, et neid lõpuks 15 kogunes ei andnud mulle muud varianti, kui pärlid peale ja prossinõelad taha, kui muud ei saa siis kingin sõbrannadele laiali. Sellised siis...


Ammu, ammu pole enam puitu põletanud. Ega senini ideed polnudki, aga siis mingitel soodus-kampaania-odavmüügi päevadel Selveris jäi pihku paljas pannilabidas. Allpool sai mainitud ka mingit kampaaniat, tuleb välja, et ma olen ilmselgelt selliste "ürituste" sihtgrupp, kolan läbi ja miskit ikka korvi jõuab. Kohutav, niiiiii palju siis minu suurest ideest taaskasutuse ja kaubanduse vältimise kohta. Aga olgu ma vähemalt annan neile asjadele lisaväärtuse (eneselohutamises olen tugev). Seekordne lisaväärtus seisneb talvistes jõhvikates.


Üks rist ja viletsus on ümberringi valitsev polaaröö. Ega muud ei olegi hullu.... aga proovi sa pilte sellisel ajal teha, eriti kui tegemist on Eesti keskmisse seebikarbi liiki kuuluva esindajaga.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Mõnusad asjad

Loen
palju

Vaatan
Addams Family
Amelie, fantasy ja korea filmikunst

Kuulan
stiilidest folk ja metal ja nende hübriidid aga muidu
Borknagar, Vintersorg, Battlelord, Zoro, Girugamesh etc.


Google Custom Search Google Custom Search
Projektid

"Ei ole olemas igavust, on viitsimatus teha midagi asjalikku." Mina

Külalisi on käinud

118208 Visits...