Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
03 Detsember 2006
Esimene advent

Njaah, nüüd siis see aeg, kui päkapikud ringi sebivad. Kui mina sihuke mudilane olin, siis algas see jõulu, ei noh, uusaasta trall alles peale 25. detsembrit. Enne ei tohtinud teha miskit.
Mäletan, et isa ikka vahel tõi jõululaupäevaks kuuse, aga siis tõmbasime kardinad akna ette, miskit ei tohtinud välja paista, ja ega rääkida ka ei tohtinud, et meil kuusk toas. Kirikuga pole kunagi suuremat tegemist teinud, aga kuna oli rangelt keelatud, siis oli ju vaja kohe uurima minna. Kui vahele jäädi, oli koolis pahandused kindlustatud.
Päkadega seoses ... päkapikuprojekt..
no ikka edeneb, aga ei näita. Täna katsetasin käeketi tegemist (enam-vähem katsetused ju ongi ainult)et kuis tuleks, käeketi enda kokkupanek oli lihtne, pärlid traatida, ja kinnitada, aga vat see pgna pael, mida tahtsin ikka toppida, ei tahtnud jälle minu sõna kuulata, selle kinnitamisega läks ikka aega, kusjuures räbustasin ka ühe jupi paelakest ära. proovisin, et kas selle lõpptulemus kannataks teha käeketi ja see ka päkapikutamise pakki kaasa panna, , vat nüüd kohe mõtlen, iseasi, kas kingi saaja tahakski ehteid, või....
drex posted @ 14:55 - Link - kommentaarid (9)
1361753 visitors