Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
21 Oktoober 2006
Eile siis avastasin et hästi huvitav võiks olla vaadata, kuis näevad välja teised blogide põhjad. vat see on, kui asja ei oska, ja nii oligi uus põhi, enne, kui arugi sain aga tühi ja valedes värvised ja OHH! ma olin päris vihane enda peale.
Palusin abi ampsakult ja ta lahke inimene seletas mulle põhilised asjad ära (s.t millise koha taha ma midagi paigutan ja kuskohas tulpe liigutan) igatahes suured tänud talle. muidugi võtab aega, kui ma mõnedki ühisprojekti logod siia üles saan, (kui jaksan need leida) ja muidu ka täiendan.

Paar päeva tagasi traatisin keti lõpuni, kõrvarõngad olid juba varem valmis, aga miskipärast jäi asi seisma
aga nüüd vähemalt selline roosa sinine, peaks teksariietuse juurde kõlbama vist ?Lisan siis ka tänasest päevast. Hommikul, ei eile õhtul selgus, et peaks Tartus käima. mis-iganes-asja-autole-vaja. No ma siis sebisin päevakese vabaks, ja minek. Teades, et mind ei vaimusta pikka aega autode vahtimine (oleks siis veel lõngapoodki lähedal ....
Viskasin kähku kotti ühe lõngakera ja heegelnõela, lootes, et ehk jääb aega salomoonida. Aga kõik läks kuidagi sujuvalt ja minu salomoonimine tipnes 1,5 reaga, ehk täpsemalt 38 sõlmega. siis oli niisama autos istumine otsas ja sõidu ajal ma ei nikerda. (tegelikult ma polnud kindel, kas mul ikka õige saalomon, õpetust mul kaasas polnud ja tegin niiöelda mälu järgi, ma enne kodus proovisin)
Vaatasin, on ikka õige saalomon küll, aga kas ma ka edasi teen... ei tea..
drex posted @ 18:42 - Link - kommentaarid (6)
1551687 visitors