Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
09 Juuli 2009
Eelmisel nädalal piinasin õmblusmasinat
või siis masin piinas mind.

Oeh,

See on ikka paganama keeruline, kui iga kord, kui õmmelda tagaks, ehita see masin jm staff laiali, ja siis kraami ja mahuta jälle see kokku.

Pärnu öökudumisel oli kohustuslik kanda miskit ajastukle vastavat. Ma sain, või õigemini tabasin asja ära liiga hilja. Õmmelda enam ei jõudnud, ajaliselt, materjal oli, aga see seisab praegugi.

Täiesti ettearvamatult, või noh õige pisut autosõidu marsruuti keerates-pöörates-suunates trehvas nagu iseenesest mulle üks Abakan ette.
ostsin riide, selle tumedama terrakotatooni.
Paide Lipi-Lapi ärist sain kaaluga voodipesukanga, millele oli mustri jaoks värvi ainult äärele jagunud, ja sedagi heledat.

Niisiis, kuna Pärnus oli mul seljas Isetegija logoga särk, siis see ei sobinud mitte. Korraldajad sebisid mulle ühe põlle, linase, suure. Ma mähkisin ennast sellesse ja nägin välja, nagu lähedalasuvast pitsabaarist plehku pannud köögikata Aga sellega oli soe, ja lippasin isegi õhtu eel linnas ringi, aga sel ajal oligi linnamelus igasugu veidrikke näha

Seega. tuli miskit välja mõelda ju eksju.

Meil siis Paides on laupäeval


Selleks siis tegingi asjad.
Raadiost nüüd üle kuulates jäi tunne, et olen omadega puusse pannud. Nimelt toimub kõige muu kõrval ka kreisi t-särgi tuunimine ja kreisid soengud... Kas olen millestki valesti aru saanud ??, kuulutusel on küll vana ajastu pilt....

Aaaaa-ga OK, egas midagi. Sain riided valmis, ja kui laupäeval ei saja, nagu pangest, siis olengi nende asjakestega seal. Sadades läheb see riie raskeks, ta on praegugi raske, kogu punt kaalub vist 4 kilo ringis. kardinasamet, siis alusseelik, ja villane äärekaunistus.
Alusseelik on maani, et kuis ma ikka selle poolepealt ära lõpetan. Sõle panin ise, ja see on kuidagi vale, aga sealt kiskus pluus inetult. Samuti ei osanud pähe miskit leiutada. See riie sai ka otsa.

Noh, selline siis:
Välja ei saanud pildistama minna, sest tuulas ja sadas ja tuulas ja.. seega jäin poolele teele pidama.Alumine äär kah.Jälgin poja reisi Plingis ja Fortes.

drex posted @ 18:53 - Link - kommentaarid (15)
1551336 visitors