Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
28 Veebruar 2009
Tänane hommik oli meie kandis küll veider.

Suuremad teed olid nagu sahaga üle sõidetud, või oli seal lihtsalt nii kiirelt kimatud, et kerge lumi tuulepöörises pisut teelt minema lendas. Ja liiv, või muu puistematerjal .. einoh, eksole, milleks seda vaja. Varsti kevad, hakka siis seda koristama. Nii ma siis täna hommikul tööle "uisutasin"
Jalakäiate tee oli lausa läikiv, ja siis, kui on pisukenegi kalle tees, tegelikult tavaliselt seda ei märkagi, siis oleks tahtmine varbad läbi saapapõhja suruda et end kuidagi püsti hoida. Ja siis, kui oled peaaegu kohal, siis tulevad elu kiiremad lennuharjutused teemal, et ikka püsti jääda. Selle hetkega käib miljon mõtet peat läbi, et kui maha prantsatan, siis, kas saan elus esimese luumurru ja et kas siis istun kodus ja kui istun,. kas siis saan oma arvutis kaustades korrastuse läbi teha..... ja siis võimled, käed vehkimas nagu tuuleveskid ja jääd õnneks jalule .... phh hommikul läks õnneks.

Aga muidu oli ilus, kui oli aega pisutki ümber vaadata. Valge maa ja tumepruunid oksad.
Peaaegu nagu mustvalge.

Sellega seoses see, et Oksjonil on Mustvalged kuulikesed.Veidi aega tagasi lunis kass rõdule- pime ju väljas juba, no nii pool tundi tagasi. Oli veidralt kaua, muidu on ta visiit minut, või kaks. Tegime ukse lahti ja ta lidus täie vaardiga rõdult otse kööki, endal midagi hambus. Jooksime järele, ta oli ühe rohelise linnu kinni nabinud, kusjuures lind jalutas eemale, oli šokis. Aga kas siis nii pimedas veel linnud ringi lendavad?
Viisime linnu rõdule ja nüüd lärmab kass meie peale, et ... ah, ma ei saa sellest ühetoonilisest sõnavõtust aru.

drex posted @ 21:06 - Link - kommentaarid (1)
1551800 visitors